Görseldeki Hp Victus Alınır Mı?

spartacusra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Geçen günlerde de söylediğim gibi oyuncu bilgisayarı gibi gözükmeyen ama her şeyi yapabilecek laptop arıyorum Hp Victus aradığım gibi görüntüye sahip. Bu modeli alınır mı? Ekran kartını sordum 4 GB dediler. Bütçem 25 bin TL civarı.

Ekli dosyalar

• IMG_7302.jpeg
    IMG_7302.jpeg
    536.1 KB · Görüntüleme: 9

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
885
Geçen günlerde de söylediğim gibi oyuncu bilgisayarı gibi gözükmeyen ama her şeyi yapabilecek laptop arıyorum Hp Victus aradığım gibi görüntüye sahip. Bu modeli alınır mı? Ekran kartını sordum 4 GB dediler. Bütçem 25 bin TL civarı.
3050 alınmaz. Bütçe max üstü max nedir ?

KS

spartacusra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
3050 alınmaz. Bütçe max üstü max nedir ?
Max 27 28. Ama dediğim gibi böyle oyuncu bilgisayarı gibi gözükmesini istemiyorum kaba saba ağır bir şey istemiyorum amacım direkt oyun için almak değil. Hp Victus tasarımı sade şok ama bunu da önermiyorlar bir iki yere de sordum

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
885
Max 27 28. Ama dediğim gibi böyle oyuncu bilgisayarı gibi gözükmesini istemiyorum kaba saba ağır bir şey istemiyorum amacım direkt oyun için almak değil. Hp Victus tasarımı sade şok ama bunu da önermiyorlar bir iki yere de sordum
Şunlara bakılabilir gibi. HP victus 16 serisi iyi ama bu 15 soğutma açısından kötüydü.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri