GTA 6 SIZDIRAN HACKER YAKALANDI!

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Bunlar hazır dosyalar ile yapılan basit şeyler aslında. Kontrolü gerçekten iyi olmalı ama sadece kontrol yetmez. Tüm Iron man hikayelerini kapsamalı yada 3 oyun şeklinde çıkmalı. Çok ciddi şekilde çalışmaları lazım oyunu yapmak için. Öyle otomatik uçarken nişan alma yetmez bence.
Konsept ama iyi gene isterseniz bunada göz atın :) Yalnız filme göre değilde kendi hikayesi olsa güzel olur bence

(direkt video bağlantısını alamadım profilden bakın oraya atmıştım daha önce lazım olunca bakim diye :d)

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Konsept ama iyi gene isterseniz bunada göz atın :) Yalnız filme göre değilde kendi hikayesi olsa güzel olur bence

(direkt video bağlantısını alamadım profilden bakın oraya atmıştım daha önce lazım olunca bakim diye :d)
Bence kendi hikayesi olması saçma olur. Ortada bir hikaye var zaten. Alternatif olarak bu hikayeyi biz yönetsek ve buna farklı seçenekler eklense farkı yöne gitse güzel olabilir ama kesinlikle filmdeki hikaye de olmalı diye düşünüyorum.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Bende filmdeki hikayeden kopmamasını isterim. Ayrı bir hikaye saçma olur.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198

Gerçek oyun değil biliyorum ama videodaki uçuş animasyonu bence kötü. Özellikle 55.saniyede zırhın göğsüne baktığınızda filmde orası yuvarlak içinde üçgen değil direk üçgen şekilde tasarlanmıştır.

1664123825083.png

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Bence kendi hikayesi olması saçma olur. Ortada bir hikaye var zaten. Alternatif olarak bu hikayeyi biz yönetsek ve buna farklı seçenekler eklense farkı yöne gitse güzel olabilir ama kesinlikle filmdeki hikaye de olmalı diye düşünüyorum.
Ana tema öyle olabilir ama dediğiniz gibi farklı yönlere götürüp kendi hikayesinide sunmalı. Yoksa direkt birebir filme uyarlıcaz diye oyunu çöp edebilirler. Yalnız gönderideki yazıya baktıysanız hikaye ne olursa olsun o özelliğin (düşmanı binaya fırlatıp, binayı yok etmeden önce binayı satın almak :ROFLMAO:) oyunda yer almasını çok istiyorum

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Ana tema öyle olabilir ama dediğiniz gibi farklı yönlere götürüp kendi hikayesinide sunmalı. Yoksa direkt birebir filme uyarlıcaz diye oyunu çöp edebilirler. Yalnız gönderideki yazıya baktıysanız hikaye ne olursa olsun o özelliğin (düşmanı binaya fırlatıp, binayı yok etmeden önce binayı satın almak :ROFLMAO:) oyunda yer almasını çok istiyorum
Neredeyse hiç düşünmeden her istediğini yapacak kadar paran olması çok güzel bir şey olurdu :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri