Gta V Açılmıyor ?

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
Selam Arkadaşlar,

Rockstar Games üzerinden Gta V ' e tıklıyorum lakin epic games geç açılıyor. ( oyun epic games) ve gta açma butonunda loading yazısı kalıyor gta v hiç açılmıyor sistem özellikleri ektedir.

Ekli dosyalar

• işlemci.PNG
    işlemci.PNG
    168.1 KB · Görüntüleme: 28
  • ads.PNG
    ads.PNG
    134.2 KB · Görüntüleme: 28

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
bu dosyayı indirip arşivden çıkartın ve içindeki install_all adlı dosyayı yönetici olarak çalıştırın.

bu dosyayı indirip kurun.

Kurulumlar bitince sistemi yeniden başlatıp deneyin.

KS

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
bu dosyayı indirip arşivden çıkartın ve içindeki install_all adlı dosyayı yönetici olarak çalıştırın.

bu dosyayı indirip kurun.

Kurulumlar bitince sistemi yeniden başlatıp deneyin.
ilk gönderdiğiniz linkte ki install_all dosyasını yönetici olarak çalıştırdık lakin hiç bir sürüm bilgisyarınızda olmadığından ... diye hata verdi.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
ilk gönderdiğiniz linkte ki install_all dosyasını yönetici olarak çalıştırdık lakin hiç bir sürüm bilgisyarınızda olmadığından ... diye hata verdi.
İşletim sisteminiz de güncel görünüyor. Windows güncellemelerinde ekstra isteğe bağlı güncelleştirmelerde vs. olabilir güncelleme var mı?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Varsa güncellemeniz yapar mısınız. O ilk önerimdeki paketler Windows üzerinde gereken şeylerdi, belki Windows kurar çoğunu. Bu arada önerdiğim o paketteki dosyaları tek tek kurmayı da deneyebilirsiniz.
Bazen toplu kurmada hata veriyor hocamın dediği gibi tek tek kurmayı deneyin

KS

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
bütün dediklerinizi yaptım lakin epic games ile başlatırken rockstar games açılmıyoe 15-20 dk dir bekleme deyim ekteki yazı sürekli dönüyor :

Ekli dosyalar

• wadlaşwdwad.PNG
    wadlaşwdwad.PNG
    11.2 KB · Görüntüleme: 18
KS

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
Bir de şöyle birşey geliyor lakin gta v açık değil çalışıyor yazıyor lakin açık değil görev yöneticisinde fln gözükmüyor.
Ve şimdi yazarken ikinci hata geldi. Sanırım dosayları doğrulayın diyor. Lakin doğruladım.

Ekli dosyalar

• dawd.PNG
    dawd.PNG
    36.3 KB · Görüntüleme: 12
  • dsad.PNG
    dsad.PNG
    16.5 KB · Görüntüleme: 12

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Bir de şöyle birşey geliyor lakin gta v açık değil çalışıyor yazıyor lakin açık değil görev yöneticisinde fln gözükmüyor.
Ve şimdi yazarken ikinci hata geldi. Sanırım dosayları doğrulayın diyor. Lakin doğruladım.
Hocam epic sorunlu bir sistem bende epic kullandım bi ara sonrasından fivemde para kazanınca steam’e geçmiştim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Rockstar Launcher ve EPIC arasında bir bir sıkıntı var gibi duruyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri