Güvenilir Lisans Anahtarı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

frtbrnlc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar,
Geçenlerde beraber sistem toplamıştık ve yakında elimde olacak sistem. Windows 10 Pro lisans anahtarı, antivirüs programı ve Office 2019 Pro Plus lisans anahtarı satın almak istiyorum ama güvenilir site bulmakta problem yaşadım. Ürünleri kendi sitelerinden almak istemiyorum çünkü çok fahiş fiyatlara satılıyorlar. Bildiğiniz güvenilir siteler var mı acaba? Bütün ürünleri cazip fiyatlara satan TeknoLisans gibi siteler buldum fakat güvenilirliklerinden emin değilim. Şimdiden teşekkürler.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
Birincisi ürünlerin kendi sitelerindeki fiyatların yüksek olmasının sebebi o ürünlerin teknik destek ve tam anlamıyla arkasında durulan ürünler olmasıdır. Windows OEM veya Retail Key satılan yerlerdeki bu anahtarlarda orijinal ama Microsoft üzerinden bu ürünlerin desteğini alamazsınız. Ayrıca bu ucuz olan keyler anakarta yapışan ürünlerdir. Yani bir sistemde aktif ederseniz sadece o sisteme özel olur başka sistemde aktif edilemez. O sistemde sürekli format at vs. aktif edilebilir o donanımlara özel bir lisans olur. Bende OEM key kullanıyorum yıllardır sorun yok alınabilir. Office içinde aynı şeyleri söyleyebilirim. Sadece Antivirüs için aynı şeyi söyleyemem ama onlardada genel bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Ben adresinden 8-9 TL bir fiyata almıştım 1 saat içinde mail olarak gelmişti Lisans Windows için konuşuyorum ama bir sorun yaşarsanız arkasında durmam firma ile sizin aranızda bu alışveriş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri