Hangi Anakartı Tercih Etmeliyim

Mehmet66

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Arkadaşlar elimde şuan asus ex-b650m-v7 8000mhz Anakart var
Almayı düşündüğüm

Hangisini almalıyım sizin önereceğiniz varmı
İşlemci AMD Ryzen 5 7600
Ekran Kartı Asus 4070 12 GB
Ram 2x16 corsair rbg 6000mhz
Sonrası için yükseltme yapacağım anakartı ona göre önerin

Son düzenleme:

R3D

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Yani asagi yukari ayni anakartlar bunlar. Keske neye ihtiyac duydugunu falan da yazsaydin belki oyle bi oneride bulunabilirdim. Yoksa ikisi de dedigin sisteme uygun

KS

Mehmet66

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Yani asagi yukari ayni anakartlar bunlar. Keske neye ihtiyac duydugunu falan da yazsaydin belki oyle bi oneride bulunabilirdim. Yoksa ikisi de dedigin sisteme uygun
Oyun çok oynuyom artı zamanla yüksetcem sistemi İşlemci olarak raöm olarak sıvı soğutucu ekran kartı bu ikisi bunları yükseltene kadar hangisi kullansam daha sağlam olur

Bide asus alsam nasıl fark olur msı alsam nasıl fark olur yardım edersen sevinirim

R3D

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Oyun çok oynuyom artı zamanla yüksetcem sistemi İşlemci olarak raöm olarak sıvı soğutucu ekran kartı bu ikisi bunları yükseltene kadar hangisi kullansam daha sağlam olur

Bide asus alsam nasıl fark olur msı alsam nasıl fark olur yardım edersen sevinirim
yani dedigim gibi bir tek portlarinda degisiklik var yoksa istedigin sistemde herhangi bir performans degisikligi gostermeyecek bu iki anakart ikisi de istedigin parcalari rahatlikla calistiriyor. Markalarin farki sorusunda ise sadece cogunlukla yazilimsal farkliliklar var. AM5 soketi ilk ciktigi zamanlarda MSI daha stabil calisiyor diye biliyorum su anda bi farklari var mi bilemicem.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri