Hangi Kasayı Tercih Etmeliyim?

burakovic

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
1. Kasa

2. Kasa

Fiyatlarının normalden pahalı olduğunu biliyorum ancak bu 2 kasadan birini alacağım fiyatlara bakmaksızın sizce hangisi daha iyi özellikle PSU kalitesi vs. hangisini tercih etmeliyim?

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
2. Kasa zalman tercih ederdim

KS

burakovic

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Başka düşünceleri olan kimse yok mu?

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,180
Zalman kasanın ekran kartı desteği 365mm iken Xigmatek 320mm destekliyor. Sadece bu sebepten bile Zalman seçilebilir bence.

KS

burakovic

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Zalman kasanın ekran kartı desteği 365mm iken Xigmatek 320mm destekliyor. Sadece bu sebepten bile Zalman seçilebilir bence.
Hocam zalman kasada mesh olarak belirtmemiş ancak mesh gibi duruyor bir sıkıntı çıkmaz değil mi bir de zalman psular nasıldır?

KS

burakovic

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Xigmatek ( nasıl yazılıyorsa artık :) kullanıyorum grip versiyonu şık duruyor bendeki güzel yanı ama bende ki RGB değil rainbow aydınlatmalı
Psu da xigmatek mıdır eğer xigmatek ise memnun musunuz elektrik gittiğinde vs. bir sıkıntı oldu mu?

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
239
Psu da xigmatek mıdır eğer xigmatek ise memnun musunuz elektrik gittiğinde vs. bir sıkıntı oldu mu?
Şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım bende başta sistemi alırken guvenemedim ( PC hocası hazır sistemi aldım bu arada ) fakat Taner hocamız son videolarda da belirtti güzel bir PSU diye benim de için rahat açıkçası o açıklamadan sonra

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri