hangi monitör

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
AOC u bizzat deneme şansım güzel bir ürün.Piyasada en çok satan monitörlerden.Monitöre eğim vermek daha kolay ve daha fazla ben olsam aoc alırdım....

KS

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Asus 'u tercih edim bence AOC 'nin bu modeli gayet iyi sattı ancak ben ASUS alırdım.

siz niye asusu tercih ederdiniz hocam peki aoc ile ne gibi farkları var

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Ben fanboyum ondan :D sen takılma bana ama ASUS ile AOC bu modeller arasında ASUS biraz daha iyi tüm özellikleri aynı PANEL / Tepki süresi / HZ vs her şeyi aynı sadece ASUS 'ta Kontrast Oranı (Dinamik) 100.000.000:1 iken AOC 'de 20.000.000:1 ASUS daha önde burada ve ayrı olarak ASUS 'ta şu özellikler Asus GamePlus / Asus QuickFit Sanal Ölçeklendirme / Yansımasız (Anti-glare) bu özellikler var.

KS

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Ben fanboyum ondan :D sen takılma bana ama ASUS ile AOC bu modeller arasında ASUS biraz daha iyi tüm özellikleri aynı PANEL / Tepki süresi / HZ vs her şeyi aynı sadece ASUS 'ta Kontrast Oranı (Dinamik) 100.000.000:1 iken AOC 'de 20.000.000:1 ASUS daha önde burada ve ayrı olarak ASUS 'ta şu özellikler Asus GamePlus / Asus QuickFit Sanal Ölçeklendirme / Yansımasız (Anti-glare) bu özellikler var.

teşekkürler o zaman asus almak daha mantıklı dediklerinize göre

Enes Değirmenci' Alıntı:
Valla bende Asus Fanboyuyum ama hiç asus bileşenim yok :(

benimde kalbimin bir köşesinde vardır full asus setup ama napacan dolar 4.8x lerde :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri