Yardım Hangi Monitörü Tercih Etmeliyim??!?

qswezy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhabalar arkadaşlar, 1920 x 1080 monitör olarak hangisini Tercih etmeliyim. Bütçem en fazla Benq'ya yetiyor ve renk doğruluğu yüksek oyun için kullanıcağım. Ve ghosting gibi sorunları olsun istemiyorum. Lütfen onerinizi yapın ( Oyun oyanarım, Video Editlerim , 3D modelle uğraşırım, Bol Bol dizi film izlerim) Bunlara göre bana önerinizi ya da görüşlenizi iletirseniz çok sevinirim. :3

BenQ Mobiuz EX240​

ViewSonic VX2780-2K​

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,219
Merhabalar arkadaşlar, 1920 x 1080 monitör olarak hangisini Tercih etmeliyim. Bütçem en fazla Benq'ya yetiyor ve renk doğruluğu yüksek oyun için kullanıcağım. Ve ghosting gibi sorunları olsun istemiyorum. Lütfen onerinizi yapın ( Oyun oyanarım, Video Editlerim , 3D modelle uğraşırım, Bol Bol dizi film izlerim) Bunlara göre bana önerinizi ya da görüşlenizi iletirseniz çok sevinirim. :3

BenQ Mobiuz EX240​

ViewSonic VX2780-2K​

Renk kalitesi iyidir kafan rahat eder

Kaan63

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
hocam PPI değeri düşük geldi gözüme. Farklı bir öneri daha yapar mısınız lütfen :)

ppi değeri yüksek istiyorsan ya inch düşüreceksin yada çözünürlük artıracaksın, sen 24 inç baktığın için 27 inç ppi değeri düşük gelmiş gözüne

KS

qswezy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
ppi değeri yüksek istiyorsan ya inch düşüreceksin yada çözünürlük artıracaksın, sen 24 inç baktığın için 27 inç ppi değeri düşük gelmiş gözüne
83 PPI değeri var normalde 27 inch'lerde 93 felan oluyor diye dedim
:)
Peki Öneriniz var mı

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri