Hangi Mouse Tercih Etmeliyim

coban

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
33
Şuanda hyperx pulsefire haste kullanıyoe bal petekli ve elimide çok terletiyor açıkçası bal peteği yapısından mı bilmiyorum ondanda olabilir diye düşünüyorum şuan aklımda birkaçtane mouse var
Finalmouse starlight pro tenz edition
Lamzu atlantis
ninjutso sora
Bunları düşünüyorum hangisi karar veremedim yardımcı olacak varsa sevinirim *not viper v2 pro çok güzel duruyor fakat değişik yapısının elimi çok rahatsız edebileceğini düşünüyorum

MEDAXs

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Fps oyuncusu isen razerın şuan yeni çıkan modelleri gecikmeleri gayet iyi. Eline uygun bir modeline bakabilirisin.

KS

coban

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
33
v3 pro wirelles gibi bütceniz nedir? Epey sotesinden focus+ sensörlü modelleri aratırsanız görebilirsiniz.
Valla ne yalan söyleyeyim bir bütçe yok yani tüm tekliflere açığım razer alırmıyım bilmiyorum ama şuan dediğinize göre starlight pro deathadder v3 pro ve lamzu atlantis arasında kaldım

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,123
Şuanda hyperx pulsefire haste kullanıyoe bal petekli ve elimide çok terletiyor açıkçası bal peteği yapısından mı bilmiyorum ondanda olabilir diye düşünüyorum şuan aklımda birkaçtane mouse var
Finalmouse starlight pro tenz edition
Lamzu atlantis
ninjutso sora
Bunları düşünüyorum hangisi karar veremedim yardımcı olacak varsa sevinirim *not viper v2 pro çok güzel duruyor fakat değişik yapısının elimi çok rahatsız edebileceğini düşünüyorum
Ninjutsu sora

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,123
Bilmiyorum hocam valla hepsi ilgimi çekiyor lamzu ile sora nın sensörleri aynı zaten tasarım ve ağırlık farkı var sanırsam
Yani bence sorayı seç daha hafif diye biliyorum yinede sabahı bekle greewe cevaplar

POLAT ALEMDAR_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
325
Valla ne yalan söyleyeyim bir bütçe yok yani tüm tekliflere açığım razer alırmıyım bilmiyorum ama şuan dediğinize göre starlight pro deathadder v3 pro ve lamzu atlantis arasında kaldım
Lamzu al geç. Kendim kullanıyorum, profesyonel fps oyuncusuyum çok memnunum. TenZ finalmouse ile anlaşmadan önce Lamzu kullanıyordu.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,964
Hocam gecikme değerlerine sensörüne takılmayın onu söyleyeyim.

Logitech GPC, skatez değiştirilmiş ikinci el

Lamzu Atlantis

Ninjutso Sora

Endgame xm2we

Finalmouse almayın bence, genelde koleksiyon yapanlar alıyor kullanım için gereksiz pahalı

Elinie hangisi uyuyorsa onu alın

KS

coban

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
33
Pulsar Xlite bakabilirsiniz, logitech gpx bakabilirsiniz ama kesinlikle 2. El bakın derin sıfırı alınmaz. Razer Deathadder v3 pro’da güzel
Hocam valla 2. El almak hiç istemiyorum ya zaten yurtdışındanda alıcam para o kadar sorun olmuyor

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,964
Hocam valla 2. El almak hiç istemiyorum ya zaten yurtdışındanda alıcam para o kadar sorun olmuyor
O zaman yeni batch olmasına kesinlikle dikkat et ve aldıktan sonra skatezleri corepad veya tiger ice skatezlerle değiştir

Ya da pulsar xlite al

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri