Hangi oyunlari kaldirir.

Muhammed Ersel Yeşil

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar benim PC intel pentium 2,40 ghz-4 gb ram- windows 8-64 bit
Sizce Gta 5,gta 4,battlefield 1,cs go,mafia 3, ve zula.
Bu oyunlardan hangisini kaldirirr???

Ömer Faruk İmir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
battlefieldi unut bence kardeş 12 gb ram istiyor gtada bilemiyorum herşeyi kısarsın ayarlar en lowa çekersin çözünürlük en düşükte oynarsında ne kadar akıcı bir hal alır bilemem
csgoya gelirsek lowda hd oynarsın 20 40 fps
mafia 3 ise amd readon r9 gtx 950 istiyor kart olarak bence sen bi önceki sezon oyunlara bakmalısın

E

expert

Guest
Gta 5 ve btf 1 unut
Cs go oynarsin
ETs 2 oynarsin
NFS
Sniper
Crysis
Bunları oynarsin

ProofStriker

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Teknosoftyazılım' Alıntı:
Gta 5 ve btf 1 unut
Cs go oynarsin
ETs 2 oynarsin
NFS
Sniper
Crysis
Bunları oynarsin

Hocam benim laptopdan olan tek farkı pentium olması aynı hızda intel i3 işlemci var oyunlarda bu arkadaşın bilgisayarına fark atar mı i3 olmasından dolayı.

Ömer Faruk İmir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ProofStriker' Alıntı:
Teknosoftyazılım' Alıntı:
Gta 5 ve btf 1 unut
Cs go oynarsin
ETs 2 oynarsin
NFS
Sniper
Crysis
Bunları oynarsin

Hocam benim laptopdan olan tek farkı pentium olması aynı hızda intel i3 işlemci var oyunlarda bu arkadaşın bilgisayarına fark atar mı i3 olmasından dolayı.

işlemci gpu performansını etkiler takılma vesaire felan ekran kartı ram'e bağlıdır ram oyunu açar işlemci çok kullanılırsa ekran kartından allahım canımı al der bi yerden sonra 100&100 felan kullanınca

ProofStriker

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ömer Faruk İmir' Alıntı:
ProofStriker' Alıntı:

işlemci gpu performansını etkiler takılma vesaire felan ekran kartı ram'e bağlıdır ram oyunu açar işlemci çok kullanılırsa ekran kartından allahım canımı al der bi yerden sonra 100&100 felan kullanınca

Anladım dizüstü bilgisayarımı sadece internet için almıştım yine de sorayım dedim sağolun.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri