Hangi Tv Box

emnatmaca

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhabalar

Televizyonumda netflix youtube beinconnect uygulamarı var ama başka uygulamalar indiremiyorum. Daha fonksiyonlu olarak kullanmak için tv box almayı düşünüyorum. 2 ürün var bunlardan hangisini alsam iyi olur.

1. Xiaomi Mi Box S Android 4K Tv Box
2. Anker Nebula 4K Tv Box Android Tv Media Player - Chromecast

Kullanan varmı aradaki 300 tl farka değermi.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Xiaomi Mi Box S ürünü çıktığı dönemde kısa süreli denemişliğim var ama net bir deneyim sayılmaz. Biraz araştırayım geri dönüş yaparım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Xiaomi Mi Box S veya bulabilirseniz Turewell T9 oda olmazsa Ematic Jetstream öneririm.

Bu 3 ürün araştırdığım kadarıyla 1K 'nın az üzerine alınabilir en iyi ürünler.

KS

emnatmaca

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Xiaomi Mi Box S veya bulabilirseniz Turewell T9 oda olmazsa Ematic Jetstream öneririm.

Bu 3 ürün araştırdığım kadarıyla 1K 'nın az üzerine alınabilir en iyi ürünler.
Xiaomi baya tutulmuş güzel bir ürün. Birde Botech Wzone karşıma çıktı incelemeleri izledim baya hoşuma gitti.
T9 ve Ematic markalarını bulamadım satışı bitmiş galiba

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
T9 vardı 1100 TL sanırım hepsiburada adresinde. Botech Wzone fena değil gibi bende dikkat ettim ama kumanda odaklı sorunlar gördüm 3-5 yerde tercih edilebilir mi bilemediğim için önermedim.

umutdursun76

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Xiaomi mi box aylardır kullanıyorum, üst düzey performans bekliyorsan tabii işini görmeyecektir çok güçlü bir cihaz değil. Ben memnunum, youtube, netflix gibi uygulamalarda sıkıntısı yok. Eksisi olarak da içinde kendine ait bir tarayıcı yok xxxdizi sitelerinden dizi vs izleyeceksen ayrıyeten indirmen gerekiyor.

Moas

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Merhabalar

Televizyonumda netflix youtube beinconnect uygulamarı var ama başka uygulamalar indiremiyorum. Daha fonksiyonlu olarak kullanmak için tv box almayı düşünüyorum. 2 ürün var bunlardan hangisini alsam iyi olur.

1. Xiaomi Mi Box S Android 4K Tv Box
2. Anker Nebula 4K Tv Box Android Tv Media Player - Chromecast

Kullanan varmı aradaki 300 tl farka değermi.
Hocam evimde Mi Box S 4K Tv Box var. Üründen tamamiyle memnunum. Birçok program yüklü ve hatta android araba yarış oyunu indirip ve kablosuz kol bağlayıp oynamışlığım da var. 8/10 ürün diyebilirim. Bir sorun çıkarmıyor. İzleyeceginiz televizyon da destekliyorsa uygulamarda 4K kalite videolar izleyebilirsiniz. Baska sorunuz var sorun lutfen cevaplamaya calisayim

KS

emnatmaca

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Teşekkür ederim yorumlarınız için bakalım Xiaomi ilk sırada şuan

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri