Hayalinizdeki Ev Nedir

Qlay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Şehire 5-10 dk lık uzaklıkta ve ıssız bi yer olmasını isterdim. 2 katlı üstünde sadece gaming odası diğer odalarda da kütüphane,yatak odası ve oturma odası (sedirden olmasını isterdim L şekli)

Alt kattada mutfak ve ıvır zıvır eşyalar

en çok istediğimse evin arkasında domates biber vs leri yetiştirmek için bi alan, bahçenin etrafınada kiraz vişne elma gibi birkaç meyve ağacı (3-4 tane olsa yeter)

ve son olarakta üst katta güzineli soba olmazssa olmazım :) ( içine bikaç patates at tamam)

KS

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,964
Şehire 5-10 dk lık uzaklıkta ve ıssız bi yer olmasını isterdim. 2 katlı üstünde sadece gaming odası diğer odalarda da kütüphane,yatak odası ve oturma odası (sedirden olmasını isterdim L şekli)

Alt kattada mutfak ve ıvır zıvır eşyalar

en çok istediğimse evin arkasında domates biber vs leri yetiştirmek için bi alan, bahçenin etrafınada kiraz vişne elma gibi birkaç meyve ağacı (3-4 tane olsa yeter)

ve son olarakta üst katta güzineli soba olmazssa olmazım :) ( içine bikaç patates at tamam)
Bende bahçeme salıncak, hamak oturmalık alan yapar ve çiçeklerle süslerdim hem çiçeklerle uğraşmakda eğlenceli

ZippoTurkey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Hepinizden nefret ediyorum diyerek bu evde yaşardım ama internetsiz olmaz :D

1680161665647.png

sercilong

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
70
Şöyle geniş ama tek katlı ve yüksek tavanlı doğa içerisinde bol yeşillik içerisinde modern bir ev isterdim.

1680162674988.png

KS

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,964
Kenarda domatesimi ekmişim, bir yandan mangal başı, diğer yanda köpeğim var, ortam mis daha ne olsun şehir hayatı tantanası ve trafiği yok :)
Ama şehirede çok uzak olmaması gerek ya sonra tüm hayaller gider bence zor olur. Şehir kalabalığı olmayan şehire 20-30 dk bir yer

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri