Önemli Duyuru Hazırlanın! PCH Goat V2 Geliyor (Sistemi Belirliyoruz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

exodia01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
18k kartta brn ve o bekliyoruz
Aynı şekilde bende öyle.

Alarmları hazırlayın demek bugün olması demek. İnsanlar 2 gün sonrasına alarm kurmazlar. Bugün de gelmedi video, bu şekilde bait hikayeler ve yazılar çok yanlış Taner hocam. İnsanlar sistemi alabilmek için mesai bekletiyor,sokakta bekliyor. Yakıştıramiyorum artik.
Şimdi ansızın gelirse ve yine stoklar 5 dk de biterse büyük hayal kırıklığına uğrayacağım :(

Mert Smoke

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Aynı şekilde bende öyle.

Şimdi ansızın gelirse ve yine stoklar 5 dk de biterse büyük hayal kırıklığına uğrayacağım :(
Kanka 5 dakikada biterse stok rahat alırım ben dua et 30 saniyede bitmesin

Alarmları hazırlayın demek bugün olması demek. İnsanlar 2 gün sonrasına alarm kurmazlar. Bugün de gelmedi video, bu şekilde bait hikayeler ve yazılar çok yanlış Taner hocam. İnsanlar sistemi alabilmek için mesai bekletiyor,sokakta bekliyor. Yakıştıramiyorum artik.
İş çıkışı olduğu için 19:00'da yükleyecek belki ?

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,317

Sistem ile alakalı bir tarih vermedim ben. Ay sonu dedim. Bugün ayın 27'si. Ay sonu ya 29'u olur ya 30'u. Erken gelmesi için uğraşıyorum zaten. Bazı şeyler kolay geçiliyor ama arkadaki emeği çiğnemeyin lütfen. Kesin tarih veremiyorsam devasa stok yüzündendir. Tüm mağazalara gitmesi, yönetilmesi basit süreçler değil biliyorsunuz.

tygamuscle53

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Paranayak oldum ya bir buraya giriyorum bir instagram hesabına bir youtube a abi hadi ver şu sistemi alalım yemin ederim stresden kanser olucam artık bu ülke bizi ne hale getirdi ya alamazsam kafama atarım şu güne kadar bekledim en azından bugün yarın diye bilgi verin ufakta olsa arafta kaldık alarm kurun yok saatleri ayarlayın zaman ver ayarlayalım abi

Poyrazdogan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Arkadaşlar Taner hoca tabiri caizse bu sporu layıkıyla yapan en iyi kişidir tartışmasız. Bizleri en az bizler kadar düşünüyor, çabalıyor. Bu süreçler kolay değil. Allah yardımcısı olsun. Beklemedeyiz ❤️

Tefnut

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Arkadaşlar 1000 stok var ya. Öyle 5-10 dakikada bitecek bir stok değil ki bu. Az sakin. 3-4 gün akşam saatlerine kendinizi ayarlayın.

batuxxpas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Sistem ile alakalı bir tarih vermedim ben. Ay sonu dedim. Bugün ayın 27'si. Ay sonu ya 29'u olur ya 30'u. Erken gelmesi için uğraşıyorum zaten. Bazı şeyler kolay geçiliyor ama arkadaki emeği çiğnemeyin lütfen. Kesin tarih veremiyorsam devasa stok yüzündendir. Tüm mağazalara gitmesi, yönetilmesi basit süreçler değil biliyorsunuz.
Mağazalara stok gitmesi durumu mantıklı evet kusura bakmayın hocam böyle ayrıntılı düşünmedim. Ben stoklarda hazır ve orada toplanıcak sanmıştım.

Scofield İbo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Abi Cumartesi Getirin Lüften Alamıyorum Hafta İçi

ffss

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
RTX 4060 çok istenmiş. DLSS 3.0 dışında bir numarası yok kas gücü çok zayıf bir ekran kartı. 4060 yerine 3070 Ti daha iyi olur diye düşünüyorum. Ayrıca sadece ekran kartının değil oyunun da uyum olması gerekiyor DLSS için. Benim de oynayacağım eski oyun bir hayli fazla.
https://www.nvidia.com/tr-tr/geforce/graphics-cards/compare/ Buyrun buradan çekirdek sayıları bellek vs. karşılaştırabilirsiniz.

bartu115

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
Keşke sadece mağazada mı satılacak yoksa online de olacak mı onun hakkında da bilgi verilse..

pckolki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Yorumların çoğunluğu ryzen 5 7500f istemiş sanki fakat vatandan zor gibi geliyor bana 7500f

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri