Önemli Duyuru Hazırlanın! PCH Goat V2 Geliyor (Sistemi Belirliyoruz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Monolith

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Umarım 6750 XT ya da 6800XT Yada 4060 Tİ 16 GB olur DDR5 bir sistem makul olur aksi halde düz 4060 aşırı zayıf kalıyor bana göre o sebeple bu sistemler daha mantıklı olur ki Tİ bile zayıfda azıcık rahat oynatır en azından fiyat olarak zaten gördüğüm kadarı ile duyduklarımıda katarsak D: Smokin giymişsin.

AtillaGunnes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Umarım 6750 XT ya da 6800XT Yada 4060 Tİ 16 GB olur DDR5 bir sistem makul olur aksi halde düz 4060 aşırı zayıf kalıyor bana göre o sebeple bu sistemler daha mantıklı olur ki Tİ bile zayıfda azıcık rahat oynatır en azından fiyat olarak zaten gördüğüm kadarı ile duyduklarımıda katarsak D: Smokin giymişsin.

Biri yazmıştı kırmız mı yeşil mi diye yeşil olarak cevap verdiler . Goat V1 Rtx 3070 ile 17999 liraya çıktı rtx 4060 ti 3070 den bir tık daha zayıf bir kart rtx 3070 ti bekliyorum ben umarım fiyat 15 - 18 k arası bişi olur smokin giyiliyor o kadar : )

Monolith

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Biri yazmıştı kırmız mı yeşil mi diye yeşil olarak cevap verdiler . Goat V1 Rtx 3070 ile 17999 liraya çıktı rtx 4060 ti 3070 den bir tık daha zayıf bir kart rtx 3070 ti bekliyorum ben umarım fiyat 15 - 18 k arası bişi olur smokin giyiliyor o kadar : )
Dostum DDR5 olmazsa üzülürüm ama şimdi 17-20 k bandında 3070Tİ gelirse de şöyle 16 gb tadından yenmez 8GB kart almayı hiç istemiyorum nedense parası önemli değil Üstad bir el atar fiyata piyasanın altında olur o yüzden öyle şu para bu para demekte şu an içime sinmedi söyleyeceğim tek şey RE4'ü RX6600 ile ultrada oynarken oradan buradan kısmak zorunda kalmıştım onu yaşamak istemiyorum olmadı üstat bir kırmız sistem yapana kadar bekleriz yani. Çünkü RTX sevdalarından 4060 gibi bir karta ya da Tİ olanına bizi razı ettiler hemde 8 GB.

AtillaGunnes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Ben de bir yandan videoyu tamamlıyorum. Yeşil ışık aldığım anda, foruma özel ipucu vereceğim merak etmeyin.

Heyecanlı bekleyiş sürüyor hocam umarım beklediğimize değer : )

Dostum DDR5 olmazsa üzülürüm ama şimdi 17-20 k bandında 3070Tİ gelirse de şöyle 16 gb tadından yenmez 8GB kart almayı hiç istemiyorum nedense parası önemli değil Üstad bir el atar fiyata piyasanın altında olur o yüzden öyle şu para bu para demekte şu an içime sinmedi söyleyeceğim tek şey RE4'ü RX6600 ile ultrada oynarken oradan buradan kısmak zorunda kalmıştım onu yaşamak istemiyorum olmadı üstat bir kırmız sistem yapana kadar bekleriz yani. Çünkü RTX sevdalarından 4060 gibi bir karta ya da Tİ olanına bizi razı ettiler hemde 8 GB.

Reis valla ben ne gelirse alıcam çünkü şuan kullandığım bilgisayardaki kart GTX 315m 2Gb : ) Ve Bütçem sınırlı umarım 15 - 18k Arası Gelir : )

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,317

DDR5 olmayacak çünkü forumdaki insanların talepleri üzerine ürün belirlendi. (Parça ve stoklar el verdiğince) Burada amaç ortak sistemde buluşup "en iyi fiyatlı" olanı "+1000 stok üstü" olacak şekilde herkese hitap etmesi.

GOAT V1 öyle olmuştu. GOAT V2'de öyle olacak.

AtillaGunnes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
DDR5 olmayacak çünkü forumdaki insanların talepleri üzerine ürün belirlendi. (Parça ve stoklar el verdiğince) Burada amaç ortak sistemde buluşup "en iyi fiyatlı" olanı "+1000 stok üstü" olacak şekilde herkese hitap etmesi.

Benim Tahminim
Rtx 3070 Ti
İntel İ5 12400 F Veya Ryzen 5 5600x
16 Gb Ram
1 TB SSD

Son düzenleme:

Monolith

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18

Nasip üstad bakalım heyecanla bekliyorum sende haklısın insanlar hala DDR5 sistemin iyi bir yatırım olduğunu kavrayamıyor 2-3 k farka o DDR5 yapılırdı. Hayırlısı olsun.

AtillaGunnes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Nasip üstad bakalım heyecanla bekliyorum sende haklısın insanlar hala DDR5 sistemin iyi bir yatırım olduğunu kavrayamıyor 2-3 k farka o DDR5 yapılırdı. Hayırlısı olsun.

Reis haklısın ama ekonominin hali belli 2019 dan beri her yaz işte bu yaz alıyorum diyorum hala alamadık sistem bunu bekliyoruz işte para sıkıntısı olmasa keşke : /

xeox

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12

Taner abi mağazaya özel stok ya da web satışı da olacağını bilirsek ona göre hazır ola geçeriz mağazaya gitmek için

karahalli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8

Üstad eline sağlık gerçekten güzel bir işbirliği ile bence dünyanın en iyi f/p sistemi diyenlerden daha avantajlı bir sistem sattıracaksın vatan'a buna hiç kuşku yok fakat bu gönderiyi ilk paylaştığında buraya gelip bu sürecin en başından beri bu heyecanlı bekleyişi sürdüren insanların büyük bir çoğu (ben de dahil) güzel bir ddr5 sistem umuduydu. Sebebi ise giriş ve orta giriş seviyesinde zaten okullar açıldığı için birçok community bu seviyelerde cihazlar çıkardılar ama orta, orta-üst seviye diyebileceğimiz sistem ben henüz göremedim (en son technopat'ın ddr5 bir sistemi vardı o da güzeldi f/p olarak hatta onu almayı da düşündüm ama senin sisteminin daha avantajlı olacağını düşündüğüm için almadım). DDR5 sistem olsaydı bence daha çok insana hitap edip bu gönderideki insanların büyük çoğunluğu memnun olabilirdi. Yine de almayı hala düşünürüm DDR5 olmasa bile fakat aldıktan sonra da aklım DDR5 kalmayacak değil.

Adramelech

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Anlaşılan ayın tam sonunda gelecek sistem. Yarın gibi en erken video yüklenir diye düşünüyorum. Tek korkum videoyu bitirene kadar mağazalarda stok tükenme durumu.

isdalwa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

Abi valla emeğinize sağlık ilk ekran kartlı pcm olucak bakalım.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892

Taner abi peki foruma özel 10stok gibi kasa ayırma şansın var mı. Forumda emek harcamış arkadaşlar almak isteyebilir ama stok kalmıyor genelde senin goatlarda. Bide video yayınlandıktan sonra para/ kredi kartı ayarlamaya çalışırken bazi arkadaşlar stoklar bitiyor onlar için daha rahat olur kod tarzında indirim tanımlanır bi öncekinde yaptığın gibi.

batuxxpas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Taner abi peki foruma özel 10stok gibi kasa ayırma şansın var mı. Forumda emek harcamış arkadaşlar almak isteyebilir ama stok kalmıyor genelde senin goatlarda. Bide video yayınlandıktan sonra para/ kredi kartı ayarlamaya çalışırken bazi arkadaşlar stoklar bitiyor onlar için daha rahat olur kod tarzında indirim tanımlanır bi öncekinde yaptığın gibi.
Mağazaya özel olucak, fırsatçılık yapamazlar yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri