Önemli Duyuru Hazırlanın! PCH Goat V2 Geliyor (Sistemi Belirliyoruz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

theozan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Açıkçası çoğu oyun 2K'da 8GB Vram'den az harcıyor ultra ayarlarda. O sebepten bence 2K oyunculuk da mümkün lakin her oyun için konuşmuyorum tabi.
AAA oyunlarda yetersiz kalıyor. 12 GB bile resident evil 4 remake yetmediğini bilirim.

4poyraz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
@OceanLaB Taner hocam herşey muallakta şuan biraz aydınlanmak bizimde hakkımız öncelikle şimdi herkesin bütçesi kendine ancak sistem ortalama fiyati nedir aşşağı yukarı hadi donanımları söyleme de en azından onu aydınlat web stoklu mu mağaza stoklu mu olacak ve her vatanda aynı anda olacak mı ? İnsanlar günlerdir ağzından çıkacak şeyler bekliyorlar.

batuxxpas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Taner hoca her şeyi açıkça söylerse bu net bir şekilde hile olur. Youtube kitlesi forumdan çok daha büyük. Yarın video gelir inşallah ve her şey videodan sonra olması gerek. Sana 18 bin tl olur derse sen paranı hazır edebilirsin şimdiden lakin forumdan olmayan birinin 16 bin tl parası vardır ve 2 bin tl yi belki o an toplayamaz bilgisayarı alamaz. Taner hoca zaten foruma özel bilgileri vereceğini söyledi. Beklemede kalalım.

pckolki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Web stoğu var mı yok mu onu öğrenirsek akşam akşam aceleye gelmez o yüzden video öncesi stok bilgilendirilmesi olursa tatlı olur

theozan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Bence de buradaki forum üyelerine daha net bilgi verilmeli daha bir guzellik yapılmalı diyorum. YouTube kitlesi daha fazla ve tüm al satcilar pusuda yatmış bekliyorlar. Buradaki forumdaslara bilgi verin en azından. Lakin her vatan bilgisayar şubelerinde stok olucakmi en önemli detay. Siz şimdi video yayınlanır yayınlanmaz en yakın vatana gideriz stok Yok der. Sonra başka vatan bulup gidene kadar stok biter. Bim marketi değilki bu adım başı olsun . Bu konuda lütfen burada ki forumdaslara güzellik yapın.

BayBasri

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
İşlemci: Intel Core i5-12600KF
Anakart: Z690
Ekran kartı: ASUS YADA MSI 3 FANLI RTX 4070
RAM: (2x8) 16GB 3600MHz
M2 SSD: 1TB NVMe Gen3
Kasa ve Power: Mesh kasa + 4 fan ve 750W 80+ PSU

Fiyat beklentim: 25.9999 TL

Alalım 5 sene arkamıza bakmayalım

halilozy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İşlemci: Intel Core i5-12600KF
Anakart: Z690
Ekran kartı: ASUS YADA MSI 3 FANLI RTX 4070
RAM: (2x8) 16GB 3600MHz
M2 SSD: 1TB NVMe Gen3
Kasa ve Power: Mesh kasa + 4 fan ve 750W 80+ PSU

Fiyat beklentim: 25.9999 TL

Alalım 5 sene arkamıza bakmayalım
peki neden ddr4 ram :D

exodia01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
1-2 sistem var bir kaç gündür ama alırsam pişman olabilirim diye almıyorum, şimdi GOAT'tı beklerken hiç bir bilgi verilmemesi beni korkutuyor.

Jantulga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Sistemin fiyat seviyesi ve en azından ekran kartı (en azından VRAM boyutu) belli olsa millet boşuna beklemez bence. Vatan bana 1.5 saat mesafede ve eminim benden daha kötü durumda olanlar da vardır.

exodia01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Sistemin fiyat seviyesi ve en azından ekran kartı (en azından VRAM boyutu) belli olsa millet boşuna beklemez bence. Vatan bana 1.5 saat mesafede ve eminim benden daha kötü durumda olanlar da vardır.
Aynen banada o kadar mesafede.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri