Fiyat/Performans Her Türlü Sistemde Oyun Performansım Çok Kötü

Selahattin Tüylekk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selam Dostlar,

Afnet Bilişimden Alınmış Sistemde 2 Adet 8 Gb Ram Ve 2 Adet Ssd Üstüne Üstün Birde Sıvı Soğutucu Olmasına Rağmen Ve Amd İçin Geliştirilmiş Program Oyun Ve İşletim Sistemlerinde Bile Nasıl Donduğunu Görüyorsunuz 630+80 bronz güç kaynağı ve H81 Pro BTC R2.0 (Asrock] \ 2 adet 8 gb ram | Radeon (TM) RX 470 4 Gb Çift Ekran Kartı Graphics | 650 + 80 w power || 500 TL Sıvı Soğutucu \ 2 120 gb ssd | 1 tb harddisk Alın Teri İle Toplanmış Bu Ddr 3 ve Gdr5 Bilgisayar Artık Emekli Oldu Her Tarafı Işık Ve Fan Olmasına Rağmen Sonuç Bu Türk Esnafından 2 Ci El Bilgisayar Almayın

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Afnet Bilişimden Alınmış Sistemde 2 Adet 8 Gb Ram Ve 2 Adet Ssd Üstüne Üstün Birde Sıvı Soğutucu Olmasına Rağmen Ve Amd İçin Geliştirilmiş Program Oyun Ve İşletim Sistemlerinde Bile Nasıl Donduğunu Görüyorsunuz 630+80 bronz güç kaynağı ve H81 Pro BTC R2.0 (Asrock] \ 2 adet 8 gb ram | Radeon (TM) RX 470 4 Gb Çift Ekran Kartı Graphics | 650 + 80 w power || 500 TL Sıvı Soğutucu \ 2 120 gb ssd | 1 tb harddisk Alın Teri İle Toplanmış Bu Ddr 3 ve Gdr5 Bilgisayar Artık Emekli Oldu Her Tarafı Işık Ve Fan Olmasına Rağmen Sonuç Bu Türk Esnafından 2 Ci El Bilgisayar Almayın

Afnet dediğin Afyondaki afnet mi ?

KS

Selahattin Tüylekk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Afnet dediğin Afyondaki afnet mi ?
evet

bozart, 3 saat önce yazdı:

teknoloji hakıkaten şans işidir ..kimine saglam çıkar kimine de bozuk çıkar..fazla detay a girmeyeceksin teknolojide jaide budur.yoksa seni kendinden sogutur..kendince bir şeyler alıp kulllanacksın olay budur..
benimde bir arkadas var benim pc den üst model pc si var.ama benim pc ye oturunca senin pc benim pc de daha hizlı derdi..buunun gibi...nyse konu uzun..en iyisi komple yeni bir sistem alıp kullanmanız olacak
1662049942989.gif

teknoloji şans işidir tamamda bu nitelikli dolandırıcılık başıma gelenler birde şey sistemim artık çok eskidi

Son düzenleme:

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
646
anakart h81 serisinden ama işlemcini de yazar mısın sanıyorum i3 4. nesil

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Ekran kartı çok sıcak çalışıyor. Onla alakalı bir durum olabilir. Frekansı yer yer 400 yada 700 e kadar düşüyor ve yanlış görmüyorsam o anlarda FPS drop oluyor. 500TL lik sıvı soğutma da nedir bilmiyorum , bir işe yaramaz herhalde. Her tarafı ışıklı fanlı olan sistemlere zaten kanmamanız gerekir.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
sizin söylediğiniz herşeyin farkındayım ben fakat artık alternatif yol yok diye düşünüyorum
İşlemci için soğutucu belki olabilir diyeceğim ama anakart eski işlemci eski değmez diye düşünüyorum. Ekran kartı ise güzelce temizlenip termal macun yenilenirse kullanılabilir kötü bir kart değil ama mining sürecinde hep bu sıcaklıklarda çalıştıysa kart yıpranmıştır.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Selamlar,
RegataOS'da oyun perfomansı hiç görmedim. Genelde düşük sistemlerde günlük işler için kullanılıyor diye biliyorum. Hani elinin altında bir tane sistem vardır atmaya kıyamazsın da buna iş yapacak bir işletim sistemi kurayım dersin. RagataOS'u öyle bir işletim sistemi olarak biliyorum.

Farklı bir işletim sistemi ile kullanmayı denediniz mi ?

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
KS

Selahattin Tüylekk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bu linkde uzun uzun açıkladım zaten başka işletim sistemleri denedinmi diye soruyorsun bilgisayarda android linux windows herşeyi anladığım kadar kullandım

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
KS

Selahattin Tüylekk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Gecmis olsun da hem mining yapan hem de her seyi tamir edip 3 katina satan bir yerden alışveriş yapmak biraz fazla riskli olmuş
beni anlayan tek kişilersiniz afyon esnafı böyle bir lanet işte türk esnafı diş macunu istersin yoksa adam sana zımpara bile verir ayrıca millet serbest piyasayı çok yanlış anlamış ha bende edım simit değilim ama ülke düzeni çok vahşet gerçekten telegram yada forum sayfalarında ise sanal magandalarla uğraşıyorum vakit ayırdığınız için teşekkürler

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam reelde inanın vaktim kalmıyor işten, diğer ek vakitlerde de şu ara haddinden fazla yoğunum. Videodan gördüğüm kadarıyla sıcaklıklar hoş değil. Zaten iade alacağını pek düşünmüyorum ama yerinizde olsam çok süre geçmedi ise lafımı esirgemezdim (verdiği fiyatı bilmiyorum ama ürünlerin temiz olmadığına neredeyse eminim).
Baktınız olmuyor fiziki bakımları yapıp macunları kontrol edin, temiz bir format atın( eski verileri duruyorsa)
Kelepir olarak fiyat odaklı esnaf lazımsa yönlendirebilirim ufak orta işçilikte üzecegini düşünmüyorum
Haricinde siz bi detaylı özellikleri liste halinde atın bakalım yanlış okumadiysam ramlerin frekans ve markaları ya da işlemci görünmüyor ilk mesajınızda

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam seve seve gelmek isterdim ama iş yerindeyim şuan inanın mümkün değil

KS

Selahattin Tüylekk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
tamamdır hocam siz discord dan yazın bana söylediğiniz kişi ile arkadaş can yoldaş olurum biliyorsunuz afyon şey gibi ben bu kurtlar sofrasından çıkamadım ona yanarım modundayım :d bu arada baya yıllar geçti üzerinden ps3 ve diğer herşeydede mağdur oldum hesaplarımın fake olmasındaki en büyük sebep

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
tamamdır hocam siz discord dan yazın bana söylediğiniz kişi ile arkadaş can yoldaş olurum biliyorsunuz afyon şey gibi ben bu kurtlar sofrasından çıkamadım ona yanarım modundayım :d bu arada baya yıllar geçti üzerinden ps3 ve diğer herşeydede mağdur oldum hesaplarımın fake olmasındaki en büyük sebep
Ufak tefek şeyler ya da eski parçalar için gittiğim esnaf hocam, işçilik ya da eski parça lazım olursa bı fiyat alirsiniz en azından. Harddisk vidası almaya gittim zorla para bile almadı doldurdu avcuma, HDD ' den fotoğraf alınacaktı oturduk 1 saat kopyalama işlemi bekledi 5-10 lira birşey almıştı eski parçaları al sat yapan bir esnaf. Yanlış anlamayın ticaret bu kimseye gözü kapalı kefil olamam lakin ihtiyaç olduğunda fiyat sorup uygun bulursanız yönelebilirsiniz, kendim öyle yapıyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri