Hero sistem FPS testi | VALORANT

cihan2m

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
Arkadaşlar Hero sistemi kurdum 10 dakikalık Valorant ölüm maçında değerler bu şekilde, değerleri değerlendirir misiniz ? :)
Adsız.png

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Ortalama FPS değeri Radeon software dan ölçülmüyor galiba ama genel olarak değerler iyi denebilir. Ortalamayı da 300 alsak güzel FPS ler.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Oyun içinden bahsetmiştim. Oyunda ortalama-maksimum ve minimum FPS değerlerini göstermiyor. FPS değerleriniz iyi. Ortalama değer de yüksek.

KS

cihan2m

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53

Kawun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Reis ekran kartini taktiktan sonra ne yaptin driverlar tuklumuydu yada bios durumu ne sekildeydi ugrastinmi bunlarla

KS

cihan2m

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
Reis ekran kartini taktiktan sonra ne yaptin driverlar tuklumuydu yada bios durumu ne sekildeydi ugrastinmi bunlarla
windows updateleri yaptıktan sonra amd driver diye googleda aratıp ekran kartımın driverini indirdim hocam

Kawun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
windows updateleri yaptıktan sonra amd driver diye googleda aratıp ekran kartımın driverini indirdim hocam
Hangi driveri indirdiniz surum olarak birde anakart driverlarini indirmediniz mikusura bakmayin bilmedigim icin soruyorum bende suan bilgisiyari almaya gidiyorum aras kargo subesinden

KS

cihan2m

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
KS

cihan2m

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
Cok sagolun

Birde windows hangi surumde geliyor 10 deneme siyle geliyor dimi oem key slicam ona gore
size deneme sürümüyle gelir, benim ki çekiliş bilgisayarı. İşletim sistemi yüklü olmadan geldi, kendim kurdum.

Kawun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Denemeye hangi oem keyi kurarsak o windows mu calisiyor

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Denemeye hangi oem keyi kurarsak o windows mu calisiyor
Evet öyle oluyor diye biliyorum. Radeon software üzerinde de kayıt kısmı var basit şekilde oradan ekran kaydı alınabilir ve ölçümler kısmında oyun içi bir çok değere bakılabilir.

Kawun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Driverlari kurucam onceden pckolik kurmus olsa bile ben tekrar driver kurunca problem olmaz dimi nolur nolmaz kurucam ben cunku

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Driverlari kurucam onceden pckolik kurmus olsa bile ben tekrar driver kurunca problem olmaz dimi nolur nolmaz kurucam ben cunku
Kurulu olan driverı kurmaya gerek yok. Daha güncel sürüm varsa Bios için geçilebilir ama ekran kartında WHQL olmayan sürümü kurmayın sıkıntı çıkarabilir.

Kawun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
WHQL derken arkadasin attigi linki kurmayi dusunmustum pro edition u birde driverin kurulu olup olmadigini nasi anlicam

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
WHQL derken arkadasin attigi linki kurmayi dusunmustum pro edition u birde driverin kurulu olup olmadigini nasi anlicam
Pro olan oyuncular için değil. Farklı bir amaca hizmet ediyor. Adrenalin edition olanı yükleyin. Radeon software yüklediğinizde orada zaten ilk menüde driver yükleme kısmı sağ da oluyor. Güncelleme var ise belirtir ve yanında da sürümü yazıyor. Radeon software uygulamasında ayarlara gelip sürücü otomatik güncelleme yada önerme gibi her şeyi ayarlaya biliyorsunuz. Uygulamayı yüklemeden önce masaüstünde sağ tık yapın ve windows arama kısmından da bakın eğer yüklüyse tekrar bakmaya gerek yok.

KS

cihan2m

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
Pro olan oyuncular için değil. Farklı bir amaca hizmet ediyor. Adrenalin edition olanı yükleyin. Radeon software yüklediğinizde orada zaten ilk menüde driver yükleme kısmı sağ da oluyor. Güncelleme var ise belirtir ve yanında da sürümü yazıyor. Radeon software uygulamasında ayarlara gelip sürücü otomatik güncelleme yada önerme gibi her şeyi ayarlaya biliyorsunuz. Uygulamayı yüklemeden önce masaüstünde sağ tık yapın ve windows arama kısmından da bakın eğer yüklüyse tekrar bakmaya gerek yok.
Adrenalin edition WHQL değil yalnız, Adrenalin Edition Opsiyonel var sadece o yüzden Pro Edition kurmak daha mantıklı gibi.

Bu videonun 34:20 dakikasında denilenleri uyguladım şahsen ben;

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri