Çözüldü Hero Şükür geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

utexson

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Arkadaşlar geldi sistem şuan monitör yok yarın gelicek biosun güncelliğine ve biosa nasıl gircem ramlerin mhzlerine bakmak istiyorum driverleri nerden bulabilirim?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Hayırlı olsun. Bios için genelde F2 yada Delete tuşları oluyor pc açılırken denersen büyük ihtimalle Bios açılır. Ekran kartı için test edildiğinden güncel gelebilir ama isteğe bağlı Radeon software yazılımını yükleyip bir çok özelliğe de sahip olabilirsin. Bios sürümüne Windows + R yapıp "msinfo32" yazıp Bios sürümü/tarihi kısmından bakarsın ona göre anakart sitesinden daha günceli var ise yardımcı oluruz.

KS

utexson

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Mavi yerin yanında saniye farkla kırmızı yanıp sönüyor neden ?

Ekli dosyalar

• IMG20220913190745.jpg
    IMG20220913190745.jpg
    3.8 MB · Görüntüleme: 33
KS

utexson

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Hayırlı olsun. Bios için genelde F2 yada Delete tuşları oluyor pc açılırken denersen büyük ihtimalle Bios açılır. Ekran kartı için test edildiğinden güncel gelebilir ama isteğe bağlı Radeon software yazılımını yükleyip bir çok özelliğe de sahip olabilirsin. Bios sürümüne Windows + R yapıp "msinfo32" yazıp Bios sürümü/tarihi kısmından bakarsın ona göre anakart sitesinden daha günceli var ise yardımcı oluruz.
Saoll

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
649
Arkadaşlar geldi sistem şuan monitör yok yarın gelicek biosun güncelliğine ve biosa nasıl gircem ramlerin mhzlerine bakmak istiyorum driverleri nerden bulabilirim?
Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan. Sistemi açtığında biosun güncel olup olmadığına bakabilirsin. anakart modelini söylersen biosa girişi söyleyebilirim (anakartlarda tuş değişiklik olabiliyor) driver konusunda birazdan video bırakacağım.

KS

utexson

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan. Sistemi açtığında biosun güncel olup olmadığına bakabilirsin. anakart modelini söylersen biosa girişi söyleyebilirim (anakartlarda tuş değişiklik olabiliyor) driver konusunda birazdan video bırakacağım.
Msi b550m a pro

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
649

tane tane anlatıyor çok güzel video.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Kırmızı ışık genelde her yerde HDD ışığı olarak belirtiliyor. Kötü bir durum değil yani ama o sistemde HDD yoktu diye hatırlıyorum. Belki de her diskte böyle yanıyordur. Küçük tuş hakkında fikrim yok o da Led ile alakalı olabilir belki.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
KS

utexson

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Kırmızı ışık genelde her yerde HDD ışığı olarak belirtiliyor. Kötü bir durum değil yani ama o sistemde HDD yoktu diye hatırlıyorum. Belki de her diskte böyle yanıyordur. Küçük tuş hakkında fikrim yok o da Led ile alakalı olabilir belki.
Şuan açılışta anakartdada beyaz ışık yanıyor anakartda sorun olmasın sorun var diye belirtiyo diye biliyorum?

KS

utexson

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Şimdi çözdüm yanındaki tuş reset galiba fanları durdurmadan reset atıyor tahminimce yine aynı şekilmiş anladım bi sorun yok sorunsuz çalışıyor monitör gelince de bakarım saolun video ve yardımlar için.

brsm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selam ürünün faturası geldi mi sizin ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri