Hp Victus 16 - D1008NT Alınır mı?

beecov

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar,

22000₺ bütçem var. DDR5 Ram'inden ve fiyat/performans bakımından bu bilgisayarı hedefime aldım. HP Victus cihazların kronik sorunları var mı? Isınma sorunları var mı? Önerir misiniz yoksa eksileri daha mı fazla? Cevaplarsanız sevinirim.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Merhabalar,

22000₺ bütçem var. DDR5 Ram'inden ve fiyat/performans bakımından bu bilgisayarı hedefime aldım. HP Victus cihazların kronik sorunları var mı? Isınma sorunları var mı? Önerir misiniz yoksa eksileri daha mı fazla? Cevaplarsanız sevinirim.

Bugün bu dizüstü bilgisayarı vadi'de bir şirkete teslim ettim iyi bir dizüstü bilgisayar kendim iş yerinde de kullanıyorum.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Bütçe Yükselebilirse;

+1.Dizüstü Ekran kartı olarak da İşlemci olarak da sizi üzmeyecektir.(Tercihim Acer Nitro 5 r7 5800h dan olurdu -Öznel-)

KS

beecov

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
3060 ekran kartı cezbetti fakat Victus tarafında 12. nesil bir i7 işlemci ve DDR5 4800 MHz Ram var. Ayrıca herhangi bir aydınlatma bulunmasa da premium duruşu beni cezbetti. Umarım kronik sıkıntıları yoktur. Monsterdan geçiş yapıyorum.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
3060 ekran kartı cezbetti fakat Victus tarafında 12. nesil bir i7 işlemci ve DDR5 4800 MHz Ram var. Ayrıca herhangi bir aydınlatma bulunmasa da premium duruşu beni cezbetti. Umarım kronik sıkıntıları yoktur. Monsterdan geçiş yapıyorum.
İş yerinde kullanıyorum bir sorun görmedim uzun zamandır da şirketlere HP ZBOOK ve HP VİCTUS temin ediyoruz hepsi de memnun şuana kadar herhangi bir şikayet almadım.

syberias

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
40
Merhabalar,

Kasa kalitesi olarak fiyatına göre çok iyi bende test etme şansı bulmuştum ama işlemcisi cidden piyasada alınabilecek en güçlü işlemcilerden intel core i7-12700H f/p olarak çok çok iyi

KS

beecov

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kasa kalitesi olarak iyi diyorsunuz yani? En çok ondan şüphelerim vardı aslında. İşlemci ve Ram gerçekten çok iyi, yazılımcıyım beni çok iyi götürür zaten diye de düşünüyorum. Kasa kalitesi de iyiyse sanırım bunu alıyorum :)
Kasa kalitesi olarak fiyatına göre çok iyi bende test etme şansı bulmuştum ama işlemcisi cidden piyasada alınabilecek en güçlü işlemcilerden intel core i7-12700H f/p olarak çok çok iyi

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Kasa kalitesi olarak iyi diyorsunuz yani? En çok ondan şüphelerim vardı aslında. İşlemci ve Ram gerçekten çok iyi, yazılımcıyım beni çok iyi götürür zaten diye de düşünüyorum. Kasa kalitesi de iyiyse sanırım bunu alıyorum :)
Çok iyi sayılmaz ama çokta kötü değil. Birde ekranı menteşeden çok fazla sallanıyor deniyor onu da kontrol edin derim.

quatinira

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
ben bunu almanı tercihederim bence iyi bilgisayar zaten içindeki ekipmanlar fln su anda bunla çalıştıramayacagın oyun yok

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Son versiyonlarında o kadar sallanma yok aslında. Lakin fiyatına göre ideal kasa siyah mat bir tasarımı var.
Cihazı yakından görmedim ama genel olarak F/P ürünü evet. Çok iyi değil çokta kötü değil ortalama bir kasa üzerine yüksek donanım bir cihaz. Alınmaz değil ama kullanıcı ne alacağını bilsin. Sonra fazla beklentiye giriyor insan ve pişman olabiliyor.

KS

beecov

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ben bunu almanı tercihederim bence iyi bilgisayar zaten içindeki ekipmanlar fln su anda bunla çalıştıramayacagın oyun yok
14 Çekirdekli i7 işlemci, DDR5 Ram'ler beni aşırı cezbetti dediğim gibi. İşlemci ile ekran kartı da uyumlu bir şekilde çalışacaktır zaten. Sipariş verdim bakalım yarın geliyor :)

prowler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
14 Çekirdekli i7 işlemci, DDR5 Ram'ler beni aşırı cezbetti dediğim gibi. İşlemci ile ekran kartı da uyumlu bir şekilde çalışacaktır zaten. Sipariş verdim bakalım yarın geliyor :)
cihazı kullandınız mı ne düşünüyorsunuz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri