Soru Hp Victus Laptop 16 - E0052Nt Alınır Mı ?

Melih26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

HP Victus Laptop 16 - E0052NT AMD Ryzen 7 5800H 16GB RAM 1TB SSD 6GB GeForce RTX 3060 16.1 inç FHD 144​

Fiyatı 26.000 Alınır mı ?

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Şöyle çoğu gaming laptoplarda sarj süresi kısa hp laptopların sarj süresi uzun olduğu için tercih ettim hem oyun hem günlük kullanım için.
dışarda kullanacağınız zaman güç planlarından performansını kısabilirsiniz şarj sıkıntısı yaşamak istemiyosanız sonu.ta evde şarjda oynicaksınız

bütçenizi mask ne kadar artırabilirsiniz

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
anladım ama bir MacBook ya da matebook almadığınız sürece dışarda kullanım oranları gaming laptoplarda aman aman fark yaratmıyor arkadaşın dediği gibi güç planları ile günlük işlerinizin süresini artırabilirsiniz tabi sizin attığınız laptopta iyi fakat 3k farkla 3070 almak daha mantıklı tabi size kalmış gün içerisinde en çok nasıl aktifsiniz bilemem

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
bide tercihiniz asus msi olsun

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
asus tuf asus rog strix vs

yani benim önerim asusun veya msin sitesine gidip istediğiniz özellikte bir laptop bakmak

uygun fiyat acısından son çare monster önerebilirim ama oda şans işi asla bulaşmanızı önermem

KS

Melih26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
anladım ama bir MacBook ya da matebook almadığınız sürece dışarda kullanım oranları gaming laptoplarda aman aman fark yaratmıyor arkadaşın dediği gibi güç planları ile günlük işlerinizin süresini artırabilirsiniz tabi sizin attığınız laptopta iyi fakat 3k farkla 3070 almak daha mantıklı tabi size kalmış gün içerisinde en çok nasıl aktifsiniz bilemem
düşünürüm teşekkür ederim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri