huawei p smart telefonum şifremi unuttum giriş yapamıyorum

NyxeniQ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
sıfırladoım ama giriş yapabilmem için şifre istiyor :)
sıfırlarken google hesabından çıkmadığım için e postamı istiyor ama onun da şifresini unuttum
O zaman telefoncuya götürün hocam onlar yapıyor. (Hepsi yapmayabilir biraz ararsanız illa yapanını bulursunuz)

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
sıfırladoım ama giriş yapabilmem için şifre istiyor :)
sıfırlarken google hesabından çıkmadığım için e postamı istiyor ama onun da şifresini unuttum
Eposta adresinin sizin olduğunu kanıtlarsanız parolama sıfırlama yapıp telefonunuzda yeni parolayla açabilirsiniz.(Bilgisayardan ya da farklı bir telefondan tarayıcıdan gmail parola sıfırlama yazın oradaki adımlarla parolanızı sıfırlayın) Öteki türlü kayıp çalıntı cihazlarda bu durumlarla karşı karşıya kalınıyor o yüzden farklı bir yardım yöntemi verilmesi yasal değil bu gibi durumlar için youtube veya internetten araştırma yapabilirsiniz.

KS

Shiva_kun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Eposta adresinin sizin olduğunu kanıtlarsanız parolama sıfırlama yapıp telefonunuzda yeni parolayla açabilirsiniz.(Bilgisayardan ya da farklı bir telefondan tarayıcıdan gmail parola sıfırlama yazın oradaki adımlarla parolanızı sıfırlayın) Öteki türlü kayıp çalıntı cihazlarda bu durumlarla karşı karşıya kalınıyor o yüzden farklı bir yardım yöntemi verilmesi yasal değil bu gibi durumlar için youtube veya internetten araştırma yapabilirsiniz.
nasıl kanıtlayacam ki bide bilgisayardan parola sıfırlamam için yine hesaba giriş yapmam lazım şifremi unuttum seçeneği de sadece telefon numarası ile değişebilir fakat şuan telefonum kullanılamaz halde yani kapalı başka numara da yazamıyoruz çünkü telefon işleme aldığı numara kendi numarası bilgisayardaki e postayla telefondaki farklı o yüzden işlem yapamıyorm

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
nasıl kanıtlayacam ki bide bilgisayardan parola sıfırlamam için yine hesaba giriş yapmam lazım şifremi unuttum seçeneği de sadece telefon numarası ile değişebilir fakat şuan telefonum kullanılamaz halde yani kapalı başka numara da yazamıyoruz çünkü telefon işleme aldığı numara kendi numarası bilgisayardaki e postayla telefondaki farklı o yüzden işlem yapamıyorm
"parola sıfırlamam için yine hesaba giriş yapmam lazım " demişsiniz hayır gmail sayfasını açın ve orada mail giriş kısmında mailinizi girin sonraki deyin;
diger sayfada şifre kısmında altta şifremi unuttum kısmını tıklayıp;
Şifrenizi mi unuttunuz u tıklayın;
(Buraya dikkat edin eğer kurtarma telefonu ya da epostası varsa direk telefon ya da eposta girin der size şifre sıfırlama için kurtarma epostası atarlar " Doğrulama kodu alın
Doğrulama kodu almak için öncelikle g_••••••@falanfilanmail.com hesabınıza eklediğiniz kurtarma e-posta adresini onaylayın" ya da telefonla kurtarma şifresi "Doğrulama kodu alın
Doğrulama kodu almak için öncelikle •••• ••• •• 99 hesabınıza eklediğiniz telefon numarasını onaylayın. Standart ücretler uygulanır."
"Bu Google Hesabı ile kullandığınızı hatırladığınız son şifreyi girin" diyor alttan ;
Başka bir yöntem dene kısmını seçin çıkan sayfada
Güvenlik sorunuzu yanıtlayın
What was your first phone number
güvenlik sorunuzun cevabını yanıt kısmına girip şifrenizi sıfırlayın o soruyu ya da cevabını bilmiyorsanız ;
Bu sayfada ki bilgilere bakın yönlendirmeleri takip edin Link>>>>

Son düzenleme:
KS

Shiva_kun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
kanka ben malım anlamadım discord versene ordan adım adım anlat kusura bakma ya :(

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
kanka ben malım anlamadım discord versene ordan adım adım anlat kusura bakma ya :(
Anlamayacak bir şey yok gmail sayfasını açın mail hesabınızı girin sonra şifrenizi mi unuttunuz kısmından eğer kayıtlı kurtarma telefonu veya maili varsa telefon ya da maili girince doğrulama kodu gönderiyor sonrasında sayfada kaldığınız yerden devam edip şifrenizi sıfırlıyorsunuz

KS

Shiva_kun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Anlamayacak bir şey yok gmail sayfasını açın mail hesabınızı girin sonra şifrenizi mi unuttunuz kısmından eğer kayıtlı kurtarma telefonu veya maili varsa telefon ya da maili girince doğrulama kodu gönderiyor sonrasında sayfada kaldığınız yerden devam edip şifrenizi sıfırlıyorsunuz
doğrulama kodu alamıoyorum ki
telefon yok ve de şuan kullandığım sistem de başka e posta var değiştirmem için şifreme ulaşmam lazım güvenlik sorusu gelmiyor ve de sen gmaile gir demişsinde o direk otomatik google giriş yapıyo

Son düzenleme:
KS

Shiva_kun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bu hesabın gerçekten size ait olduğundan emin olmamız için yeterince bilgi sağlamadınız. Google bu bilgileri, hesabınızın güvenliğini sağlamak için ister.
Oturum açarken mümkünse:
  • Mümkün olduğunca fazla soruyu yanıtlayın
  • Daha önce oturum açtığınız bir cihazı kullanın
telefonla doğrulama kodu almaya geldikten sonra telefonum yanımda değil seçeneğine basıyorum emin değilşiz diyor Enws.t#8159 bu discord kanka burdan konuşabiliriz istersen burda biraz yavaş oluyo ve de tek tek adım adım anlatmakda zor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri