Hyperx cloud 2 gri alınır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MercimekAhmet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Hyperx Cloud 2 gri kulaklık mediamarkt da 929 tl sizce bu fiyata bu yılda halen alinir mi? Oyun oynarken ve yayın yaparken mikrafon olarak kullanacağım. Bu fiyat bandında daha iyisi var mıdır? James Donkey 711 den geçiş yapacağım. Onun da sesi iyi sayılır ama mikrafonda arkada çok fazla ses var çok kötü.

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Fps oyunlarında ses kasma odaklı hemde mikrofon odaklı alıcaksın heralde özellikle 7.1 teknolojisinin olmasını istermisin başka kulaklıklarda önerebilirim ama bu kulaklıkda hoş daha detaylı incelenip alınabilir iyi bayramlar

KS

MercimekAhmet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
James donkey ile 7.1 i deneyimledim mi tam olarak bilmiyorum nasıl bir teknoloji olduğunu da tam olarak bilmiyorum açıkçası olursa iyi olur aslında bir de medimarkttan olursa daha iyi olur ek indirimle 863 e falan düşüyor da.

KS

MercimekAhmet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Evet ses kasma ve mikrafon odaklı almak istiyorum c2 hoşuma gitti aslında mikrafonu da çıkıyor olmadı çıkarıp kullanırım ilerde studyo mikrafonu alip fiyatı da geçen sene sanirim bu civarlardaymiş uygun geldi açıkçası

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Hocam Aklıma bu geldi DS502 GAMING 7.1 HEADSET 210114045 eski zamanların efsanesi bilen bilir detaylı inceleme videolarını izleyerek daha geniş kapsamlı bilgi edine bilirsiniz Youtube'da incelemelri var benim bütçem olsa alırıdm malesef bende arıyorum ama okadar yok

KS

MercimekAhmet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Bu biraz pahalıya geliyor hocam ama teşekkür ederim.
Hocam Aklıma bu geldi DS502 GAMING 7.1 HEADSET 210114045 eski zamanların efsanesi bilen bilir detaylı inceleme videolarını izleyerek daha geniş kapsamlı bilgi edine bilirsiniz Youtube'da incelemelri var benim bütçem olsa alırıdm malesef bende arıyorum ama okadar yok

Kaladron

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Hyperx Cloud 2 gri kulaklık mediamarkt da 929 tl sizce bu fiyata bu yılda halen alinir mi? Oyun oynarken ve yayın yaparken mikrafon olarak kullanacağım. Bu fiyat bandında daha iyisi var mıdır? James Donkey 711 den geçiş yapacağım. Onun da sesi iyi sayılır ama mikrafonda arkada çok fazla ses var çok kötü.
reis james donkey aklından çıkar bence ben hiç sevmiyorum.Hyperx Cloud 2 kırmızı kullanıyorum 5 yıldır ve gayet güzel kulaklık ama mikrofonu iyi-orta düzeyde diyeyim.Çok güzel bir ses verme kapasitesi yok.İndirimli kulaklık pedi bulduğundada alabilirsin çünkü o deriler 2.5-3yıl sonra yırtılıyor haberin olsun.Ama ben olsam Corsair Void, G pro x alırdım

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28
cloud 2 alınabilir ama bütçe yükseltirsen bu kulaklığı almanı öneriririm

KS

MercimekAhmet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Hocam mediamarkttan olursa daha iyi olur aslında indirim kuponu var bu hyperx cloud 2 fiyatı 863 tlye geliyor uygun geldi. Benim için mikrafon önemli aslında ama ikisi de olsun iyi olur. Bu Ürünü beğendim olmadı ilerde mikrafon alırsam mikrofonunu çıkarıp kullanırım. Gri olanı kullanan varsa nasıl güzel mi bilgi verebilir misiniz? Bir de corsair void mi performans olarak daha iyidir bu mu?

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28
Hocam mediamarkttan olursa daha iyi olur aslında indirim kuponu var bu hyperx cloud 2 fiyatı 863 tlye geliyor uygun geldi. Benim için mikrafon önemli aslında ama ikisi de olsun iyi olur. Bu Ürünü beğendim olmadı ilerde mikrafon alırsam mikrofonunu çıkarıp kullanırım. Gri olanı kullanan varsa nasıl güzel mi bilgi verebilir misiniz? Bir de corsair void mi performans olarak daha iyidir bu mu?
ben olsam cloud 2 yi tercih ederdim bende açmıştım bi ara önermemişlerdi

KS

MercimekAhmet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
reis james donkey aklından çıkar bence ben hiç sevmiyorum.Hyperx Cloud 2 kırmızı kullanıyorum 5 yıldır ve gayet güzel kulaklık ama mikrofonu iyi-orta düzeyde diyeyim.Çok güzel bir ses verme kapasitesi yok.İndirimli kulaklık pedi bulduğundada alabilirsin çünkü o deriler 2.5-3yıl sonra yırtılıyor haberin olsun.Ama ben olsam Corsair Void, G pro x alırdım
G pro x pahalı biraz hocam en iyisi cloud 2 yi alayım. Yayın ve YouTube düşünüyorum mikrofonu yeterli olur mu?

KS

MercimekAhmet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Unlost da hala kullaniyor sanırım 7.1 i kötü diyorlar ama alınabilir bence.

Kaladron

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
G pro x pahalı biraz hocam en iyisi cloud 2 yi alayım. Yayın ve YouTube düşünüyorum mikrofonu yeterli olur mu?
mikrofonu çok iyi değil bazen sesin çok kısık gelicek felan karışık birşey o. Bi programı olsaydı iyidi sesimizi ayarlayabilseydik, ses kaetından ses arttırıp azaltabiliyosun ama kötü kulaklık değil yapıştır gitsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri