Fırsat i5 12500 RX 6700 XT Sistem 17.799 TL - 1755 TL Geri Ödeme

boluluonur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Cashback olayını bildikleri için geç bırakmazlar diye ümit ediyorum, iade hakkınız var bildiğim kadarıyla en kötü öyle yaparsınız casback olmadan pahalıya gelir diğer türlü
Toplama sistemlerde müşterinin isteği doğrultuda parçalar paketlerinden çıkarılıp paketlendiği için arıza olmadığı sürece iade hakkımız yokmuş hocam. Yeni öğrendim bende.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
İki taraftan konuşunca konular birbirine karıştı :) . Bu sisteme çok talep olmadı gibi sanki nedense.
Harbiden benim de kafam yanmış, diyorum bı tane gamegaraj alan vardı bı tane itopya. Gamegaraj iadede sorun çıkarmaz itopyada problem olur mu acaba diye düşünürken konular birbirine girmiş :D
Bahsettiğim olay o hocam, gamegaraj üzmüyor birkaç üye iade etti ama itopya biraz bu konularda çirkinleşebiliyor

Fiore82

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Ben hala düşünüyorum alayım mı almayayım mi. Daha uygunu çıkar mı acaba. Kampanya olayinida kaçırdık

boluluonur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Harbiden benim de kafam yanmış, diyorum bı tane gamegaraj alan vardı bı tane itopya. Gamegaraj iadede sorun çıkarmaz itopyada problem olur mu acaba diye düşünürken konular birbirine girmiş :D
Bahsettiğim olay o hocam, gamegaraj üzmüyor birkaç üye iade etti ama itopya biraz bu konularda çirkinleşebiliyor
Gamegaraj daha kurumsal firma gibi geliyor bana da fakat ben sistemi Gaming.gen.tr den aldım. Seçenek çok olunca iyice karışıyor isimler. :)

boluluonur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Ben hala düşünüyorum alayım mı almayayım mi. Daha uygunu çıkar mı acaba. Kampanya olayinida kaçırdık
Bence kampanyasız fiyatıyla bile alınabilir hatta bütceniz varsa Anakartı 660M-K yaparsanız tadından yenmez. Hatta ve hatta ssdyi de 1tb yapınca 19 a falan geliyor bence gayet güzel fiyat. Ama goodram markası nasıl hiç bilmiyorum.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Gamegaraj daha kurumsal firma gibi geliyor bana da fakat ben sistemi Gaming.gen.tr den aldım. Seçenek çok olunca iyice karışıyor isimler. :)
Bende arkadaşım 4 ay monitör için uğraşana kadar öyle gelmişti, itopyanin iade değişim politikası mahalle esnafından daha kötü rahatsız oldum ben açıkçası hocam.
Not: 4 aydır uğraşıyor ama bitmedi daha bekliyor yanlış olmasın

boluluonur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Bende arkadaşım 4 ay monitör için uğraşana kadar öyle gelmişti, itopyanin iade değişim politikası mahalle esnafından daha kötü rahatsız oldum ben açıkçası hocam.
Not: 4 aydır uğraşıyor ama bitmedi daha bekliyor yanlış olmasın
Monitörde bile uğraştırıyorsa kasalarını düşünemiyorum bile. Kanunen daha rahatlar kasalarda.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri