Fırsat i5 12500 RX 6700 XT Sistem 17.799 TL - 1755 TL Geri Ödeme

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Merhaba Arkadaşlar,

Sistemimiz Bu. Ekran kartı geri ödemesi var. Bileşenler kötü değil. İşlemci 12400f yerine 12500 kullanılmış. Kasayı ben beğendim geri ödeme ile 16000 TL civarına denk geliyor değerlendirilebilir.

Geri ödeme için

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,135
Aynı sistemi konuştuk daha yeni bir kullanıcıyla ve başarılı sistem. Ancak ASUS geri ödemesi yarın son satın alımlar için. Yani alacaklar acele davransınlar.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Sistem bu arkadaşlar. Ekran kartı geri ödemesi var. Bileşenler kötü değil. İşlemci 12400f yerine 12500 kullanılmış. Kasayı ben beğendim geri ödeme ile 16000 TL civarına denk geliyor değerlendirilebilir.

Geri ödeme için
Hocam geri ödemeden yararlanmak çok zor yarına yetişemez bence.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Böyle bir sisteme mesh kasa giderdi. Güzel sistem güzel fiyat.

KS

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Ben yanlış anlamışım ben yarına kadar sistemin gelip kodun girilmesi gerekiyor zannediyordum.Benim anladığım şey ayın 26 sında bitiyormuş.
Satın alım tarihi 12 Ağustos gecesine kadar. Sonra başvuru için 26 Ağustosa kadar süre var. İnternet üzerinden değilde gidip elden bile alan olabilir o şekilde faturanın yarın kesilmesi daha garanti olur.

boluluonur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
İnternetten alım için faturanın yarına kesilmesi çok zor gibi duruyor.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Kargoya verirlerken fatura kestikleri için yetişeceğini düşünmüyordum ben İnşallah yetiştirmişlerdir.
Cashback olayını bildikleri için geç bırakmazlar diye ümit ediyorum, iade hakkınız var bildiğim kadarıyla en kötü öyle yaparsınız casback olmadan pahalıya gelir diğer türlü

boluluonur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Cashback olayını bildikleri için geç bırakmazlar diye ümit ediyorum, iade hakkınız var bildiğim kadarıyla en kötü öyle yaparsınız casback olmadan pahalıya gelir diğer türlü
İki taraftan konuşunca konular birbirine karıştı :) . Bu sisteme çok talep olmadı gibi sanki nedense.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri