İade

Yunus Emre Polat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Ben çarşamba günü n11den aldığım psuyu iade ettim ve mail geldi 3 gün içinde geri dönüş olucak diye ama hala bir geri dönüş olmadı tık yok acelem var napmalıyım?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Müşteri hizmetlerini arayın yada satan mağaza ile iletişime geçin , süreci hızlandırabilirsiniz.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Ben çarşamba günü n11den aldığım psuyu iade ettim ve mail geldi 3 gün içinde geri dönüş olucak diye ama hala bir geri dönüş olmadı tık yok acelem var napmalıyım?
İade ettiyseniz teslim edildikten sonra süreç ve sonrasında banka süreci var. Sistemden iade alındı görünmeden muhtemelen işlem yapamazlar. Müşteri temsilcisiyle görüşmek en sağlıklısı.

KS

Yunus Emre Polat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Müşteri hizmetlerini arayın yada satan mağaza ile iletişime geçin , süreci hızlandırabilirsiniz.
Hocam cooler masterın v650 sfx 650w gold ürün o rx6600ü sağlıklı besler mi normal bi PSUya göre çok küçük ürün beslemeyi düzgün yapar mı ki ona göre sleeved kablo alıp iadeyi geri çekme gibi bir fikrim var

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Hocam cooler masterun sfx
Dediğimiz gibi ya uygulamadan yada farklı iletişim yeri varsa oradan iletişime geçmeniz gerekir. Bende böyle bir süreç yaşamıştım sürekli iletişim hâlindeydi. En son çalışan bir arkadaşın numarasını vermişlerdi bizzat kendileri ile görüştük.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri