Yardım İdare Edecek Mikrofon Önerisi Lazım..

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
29
Merhabalar-/-Selamlar Hocam(lar)..
Başlıktada Görmüş Olduğunuz Üzere Bana Microfon Lazım..
İdare Ederlik Bişey Olsa Yeter, Zaten Sürekli Masamda Duramayacak, Hobim Olan Yayınları Açtığım Vakit Çıkarıp Kullanacağım Zaten..
Bütçe Olarak 300₺ Bandı Belirledim Biliyorum Yetersiz Falan Diyeceksiniz Ama Aile Evinde Yaşayan Ve İdare Ederlik Bişey Arayan Biri İçin Yeter Diye Düşündüm Ve Açıkçası Daha Ucuzu Olursa Hayırda Demem Diyebilirim..
Microfon Olarak Ne Tip Olduğu Farketmez Yaka Mikrofonu Olur, Masada Duracaklardan Olur Farketmez..

Son düzenleme:
KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
29
Son düzenleme:

YunusBaltacı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
Kargosuyla Vergisiyle Vsr Daha Ğahalıya Gelmiyor Mu Gördüğüm Kadarıyla..?!
Bide Onun Gelmesi Birazcık Zaman Alıyor Bildiğim Kadarıyla Ondan Dolayı Yurt İçi Olsa İyiydi..
Bende Amazon'un kendi tr satıcısı gözüküyor yanlış link mi geldi acaba sana dostum?

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
29
Bende Amazon'un kendi tr satıcısı gözüküyor yanlış link mi geldi acaba sana dostum?
Tr Satıcısımı Değil Mi Bilmem Ama Kargoları Yurt Dışından Gemi İle Geliyor Diye Biliyorum TR Satıcısı Olsada.. Ve Bu Ürün Bana 5 Gün İçerisinde Gelmesi Gerekiyor Ondan Dolayı Dedim Geç Gelmez Mi Diye..

YunusBaltacı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
Anladım, ben de baktığımda 24 Temmuz'da gelir diyor beklentiniz olan 5 günü karşılamaz muhtemelen.

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
29
Bu Alınır Mı Hocamlar Çok Şüpeli Geldi Muadillerine Göre Kıyaslayınca Ondan DOlayı Sormak İstedim..

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri