İlk SATIN aldığınız pc oyunu neydi?

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Evet arkadaşlar konumuz başlıkta yazıyor ilk aldığınız ancak satın aldığınız :angel: pc oyunu nedir bizimle paylaşabilir misiniz?

Mümkünse ve hatırlıyorsanız fiyatıyla beraber yazınız. Bakalım neleri almışız nostalji olsun  :cool:

Hakan Çal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Ben genellikle oyun alan biri değilim ama hatırladığıma göre euro truck simulator idi fiyatını hatırlamıyorum sürümünü de .

KS

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
:D Benim de ilk satın aldığım sanırım tactical ops tu. nikita Arnold vs karakterler vardı. kaça aldım hatırlamıyorum poşet içindeydi. İlk aldığım orjinal oyun ise kutulu şekilde mount&blade :)

KS

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
ben kendim yapıyodum modları baya uğraşırdım onlarla şehirler eklerdim npclere itemler koyardım vs vs en eğlendiğim kısım oynamak değil mod yapmaktı

Hakan Çal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Ben anlamazdm onlardan mod yükler oynardım çok zevkli bir oyun. (modlarla birlikte)

KS

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Sen bide editorlerle oynamayi dene cok zevkli sehire tiklar para alir cikardim :D

phantom

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
11-12 yaşlarındayken caddedeki telefoncu PC oyunları satılır diye kağıt asmış ekrana.  Bkz : ''FİFA 2005 gelmiştir'' 
O zamanlar Windows 98 kullanıyorum, çocuğum daha işim gücüm futbol dedim alayım da yükleyip oynayayım bari
5 TL bulup gidip aldım tamamen gizli. Eve geldim 1. CD'yi yüklerken hata verdi soğuk terler döküyorum o an  :D
Baktım yüklenmiyor çekmecenin kenarına sıkıştırdım CD'leri. Gören olsa uğraş dur. Olan 5 TL'ye oldu  :D

O

Oğuzhan

Guest
phantom' Alıntı:
11-12 yaşlarındayken caddedeki telefoncu PC oyunları satılır diye kağıt asmış ekrana.  Bkz : ''FİFA 2005 gelmiştir'' 
O zamanlar Windows 98 kullanıyorum, çocuğum daha işim gücüm futbol dedim alayım da yükleyip oynayayım bari
5 TL bulup gidip aldım tamamen gizli. Eve geldim 1. CD'yi yüklerken hata verdi soğuk terler döküyorum o an  :D
Baktım yüklenmiyor çekmecenin kenarına sıkıştırdım CD'leri. Gören olsa uğraş dur. Olan 5 TL'ye oldu  :D
Çok başıma geldi benim de :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri