İlk Watmann Hatası!

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Selam Dostlar,

Ekran kartını aldığımdan beri yani 2 yıla yakın şöyle bir adrenalin yüklüyüm demeden sadece driverlar ile devam etmiştim.

Bir hafta önce adrenalin kurduktan sonra ilk watman hatamı aldım. Wot oynarken bir anda ekran yeşil oldu. Pc kendini resetler gibi monitör görüntüsü gitti ve artık bende milli oldum :) :)

Bakalım bu serüven bizi nereye götürecek hadi hayırlısı ama AMD ekran kartlarından soğumak istemiyorum. :) :) Hadi hayırlısı bakalım.

Moderatörün son düzenlenenleri:

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Ekran kartını aldığımdan beri yani 2 yıla yakın şöyle bir adrenalin yüklüyüm demeden sadece driverlar ile devam etmiştim. Bir hafta önce adrenalin kurduktan sonra ilk watman hatamı aldım. Wot oynarken bir anda ekran yeşil oldu. Pc kendini resetler gibi monitör görüntüs gitti ve artık bende milli oldum :) :) Bakalım bu serüven bizi nereye götürecek hadi hayırlısı ama amd ekran kartlarından soğumak istemiyorum :) :) Hadi hayırlısı bakalım.
Amd yazılımını indirdiğiniz için olduğunu mu düşünüyorsunuz ?

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Ekran kartını aldığımdan beri yani 2 yıla yakın şöyle bir adrenalin yüklüyüm demeden sadece driverlar ile devam etmiştim. Bir hafta önce adrenalin kurduktan sonra ilk watman hatamı aldım. Wot oynarken bir anda ekran yeşil oldu. Pc kendini resetler gibi monitör görüntüs gitti ve artık bende milli oldum :) :) Bakalım bu serüven bizi nereye götürecek hadi hayırlısı ama amd ekran kartlarından soğumak istemiyorum :) :) Hadi hayırlısı bakalım.
RX580 bu konuda namım yürüsün diye sonunda sizi de yokladı demek hocam:) Geçmiş olsun hiç AMD tecrübem olmadı ama umarım hallolacak bir sorundur.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Ben forumu terk ediyorum yanlış hatırlamıyorsam kullanışlı ve güzel program diye bir nevi önermiştim :confused:

KS

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
:) çok çektim bu sistemde be..
Ana kart değiştim. Cpu değiştim. Ramleri değiştim. Yedek bir pc im daha oldu.
Bi bu kalmıştı napalım kaderde buda varmış

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Hocam genelde wotta amd v.s kartları sorun yapıyor baya geçmiş olsun benimde tanıdığımda ekranı oyundayken bişiler oluyordu çarpılıyordu.

KS

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
RX580 bu konuda namım yürüsün diye sonunda sizi de yokladı demek hocam:) Geçmiş olsun hiç AMD tecrübem olmadı ama umarım hallolacak bir sorundur.
Valla hocam öyle oldu :) bende nvdia alacam ama işte fiyat performans illa cezbediyor

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Valla hocam öyle oldu :) bende nvdia alacam ama işte fiyat performans illa cezbediyor
Bence satabiliyorsanız bunu satıp 6500XT falan alın. Şimdi Nvidia sorunsuz diyebilirsiniz ama 6000 serisinde bu sorunlar milyonda bir denilebilir o da herhangi bir nvidia kartta sorun çıkma olasılığı ile benzer sayılır.

KS

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Yeni bi kart alınca diğer bilgisayara geçiririm , problemli kartı birine satıpta beddua alamam , rx6600 düşünüyordum ama bi nvdia tadacam heralde.

KS

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Gönül ister 3090 hayatlar 6600 hocam f/p nin açılımı fiyat peformanstan fakir peformansa gidiyor gibi :D

Valla hocam notebook nvdia problem yok , diğer gt1030 problem yok. Hani suç bulmak istemiyorumda bu ssyemde değişmeyen bi ekran kartı kaldı rx580 :)

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Valla hocam notebook nvdia problem yok , diğer gt1030 problem yok. Hani suç bulmak istemiyorumda bu ssyemde değişmeyen bi ekran kartı kaldı rx580 :)
580 etraftan duyduğum kadarıyla bu konuda biraz belalı hocam, 6000 serisi daha makul (yine ihtimal var tabi ama az), fiyat farkı çok olmasa çekilecek dert değil.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
rx 6600 düşünüyorsanız geçen amazonda 5k ya düştü belki hal öyledir.

KS

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
rx 6600 düşünüyorsanız geçen amazonda 5k ya düştü belki hal öyledir.

Hocam şu anda hemen düşünmüyorum. Hangi ara amazonda 5 k oldu.

580 etraftan duyduğum kadarıyla bu konuda biraz belalı hocam, 6000 serisi daha makul (yine ihtimal var tabi ama az), fiyat farkı çok olmasa çekilecek dert değil.

Hocam valla araba masraf çıkarmasa belki düşünebilirdim. Ama bakalım ilk watmann da enseyi karartmayalım.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198

Hocam valla araba masraf çıkarmasa belki düşünebilirdim. Ama bakalım ilk watmann da enseyi karartmayalım.
Paylaşılmıştı aslında. 4999TL ye satıldı çok iyi bir indirimdi. Neredeyse GTX 1650 fiyatına RTX 3060 gibi bir kart alabilirdiniz.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889

2 gün önce artı olarak bana yanında rampage mekanik klavye göndereceklermiş

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri