İlk Watmann Hatası!

KS

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Evet watmann hatalarımız bu gecede devam ediyor. İlk wot maçında ekran yeşil oldu ve görüntü gitti. Peşine ikinci maç girdim ondada watmann hatası ve maç yine yarım kaldı. Daha sonra youtubedan bir video buldum gpu hızı -8 puan düşürdüm maçı sorunsuz tamamladım. Şimdi furmark testi yapıyorum bakalım neler olacak. watmann watmann sen neymişsin böyle..

KS

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Yaklaşık 40 dakika süren furmarktada herhangi bir problemle karşılaşmadım.
40 dakikaya yakında aidata testi yaptım. Farklı testler önerebilecek arkadaşlar varsa onlarıda denemek isterim. Yarın memtest64 yapacam bakalım onda nasıl bir sonuç çıkacak.

IMG_20220816_212811_1.jpg

KS

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Bu akşam 3 saat süren memtest86 testindede ramlarde her hangi bir probleme rastlanmadı. Sanırım yazılımsal bir sıkıntıdan oluyor. Yarın akşamda işlemciyi test ediyim hazır yolu almışken.

MVIMG_20220817_224626.jpg

MVIMG_20220817_224643.jpg

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
KS

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Son güncelleme yapılanlar radeon boost ve radon chill kapatıldı. İşlemci coreboost kapatıldı. 3 gündür watmann hatası almıyorum..

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam çok takıntılıyım böyle konularda , neden ben neden ben diye kafamı kurcalar uyuyamam. :) :)

Foruma uğrayan yada aynı problemi yaşayan arkadaşlara bir fikir olur diye güncelliyorum.
Elinize sağlık hocam sıkmayın canınızı rx580 konusunda yalnız değilsiniz genlerinde var gibi bildiğim kadarıyla, umarım tekrarlamaz

MonolithStalker

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Ben iki tane amd ekran kartına sahip oldum Rx 470 ve 570 olmak üzere neyse Watmann hatası hiç almadım ama sistemler stabil değildi.

KS

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Elinize sağlık hocam sıkmayın canınızı rx580 konusunda yalnız değilsiniz genlerinde var gibi bildiğim kadarıyla, umarım tekrarlamaz

Tekrarlamasın :) :)

Ekran kartı maliyetiyle uğraşamam şuan , dayanamam o sinirle alırım sonra.

KS

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Ben iki tane amd ekran kartına sahip oldum Rx 470 ve 570 olmak üzere neyse Watmann hatası hiç almadım ama sistemler stabil değildi.

Hocam bende hiç almamıştım. Dedim şu radeonun nimetlerinden bende yararlanıyım. Radeon boost , fsr falan filan , ne olduysa radeon kurduktan sonra almaya başladım. Şimdik problem yok kapadım hepsini..

MonolithStalker

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Hocam bende hiç almamıştım. Dedim şu radeonun nimetlerinden bende yararlanıyım. Radeon boost , fsr falan filan , ne olduysa radeon kurduktan sonra almaya başladım. Şimdik problem yok kapadım hepsini..
Yazılım işini aptala öğretir gibi basitleştirmeleri lazım bende amd yazılımı ne işe yarar hala bilmem nividia en azından zamanında drivee güncellmesi yapıp kendisi kuruyordu. Geçmiş olsun temiz kurulum yapıp bulaşma kral o işlere.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri