Soru Imei Atılmış Telefona Güncelleme Yapılır Mi?

KS

CrancyLynx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Red mi note 10 S kullanıyorum yukarı bazı kullanıcıların yorumları i okuyarak güncelleme yaptım. Telefon gitti. Citf IMEI atılmıştı. İki sim de iptal. Kimse yapmasin.
geçmiş olsun kardeşim şans işiymiş demek ki

Hasan Basri Mutlu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bu durum yapılan işlem ile alakalı. Bazı cihazlara atılan ile farklı. Örnek olarak Mi 11 Lite 5G cihaza güncelleme yada sıfırlama yaparsanız IMEI uçar. Note10S cihazın mi kilit açılmasına gerek duymadan direk atıldığı için IMEI gitmiyor. Tabiki güncelleme sırasında hata alabilir yada cihaz kullanılmaz hale gelebilir. Düşükte olsa ihtimal var. Ancak onunda çözümleri var hocam.
Hocam bende mi 11 lite 5g var direnç işlemi yapıldı hiçbir güncelleme yapma şansım yokmu

mustafadurmus64

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İmeil atılan telefonun şarjı bitince ve kapanırsa telefon tekrar acilirmi veya imeil giderme

tugrulk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
redmi note 10 s kullanıyorum güncelleme yaptım miui 14 kullanıyom suan imei gitmedi
Hangi yöntemle yaptınız? Telefon kendi gördüğü güncellemede sıkıntı olmuyor anladığım kadarıyla? Dışardan yani PC veya TWRP den yüklenince gidiyor mu, bunu açıklayın..?

Benim yorumumu okusaydınız keşke. Cihazlarımız bile aynı.
Güncellemeyi nasıl yaptınız ? Önemli olan bu? Bunu yazmamışsınız?
Hangi şekilde AÇIKÇA yazar mısınız?
Twrp den mi, PC den mi, yoksa telf kendi güncellemeyi görüyor, ordan mı?
Zaman geçmiş ama ben yeni aldım telf.

KS

CrancyLynx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hangi yöntemle yaptınız? Telefon kendi gördüğü güncellemede sıkıntı olmuyor anladığım kadarıyla? Dışardan yani PC veya TWRP den yüklenince gidiyor mu, bunu açıklayın..?

Güncellemeyi nasıl yaptınız ? Önemli olan bu? Bunu yazmamışsınız?
Hangi şekilde AÇIKÇA yazar mısınız?
Twrp den mi, PC den mi, yoksa telf kendi güncellemeyi görüyor, ordan mı?
Zaman geçmiş ama ben yeni aldım telf.
Normal telefondaki güncellemeyi yaptım dostum ama dediğim gibi şans işi imeisi gidenlerde var

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri