Soru Imei Atılmış Telefona Güncelleme Yapılır Mi?

mrg4dget

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Xiaomi Redmi note 10 s kullanıyorum telefon yurtdışı imei atılmış. Miui 14 geldi güncelleme yapsam imei gider mi yardımcı olur musunuz
Normalde twrp den yapacaktım ama twrp yüklü değil bende. Ota dan nasıl yapacağım
Tek sim açıksa gitmez, iki sim de açıksa dirençli cihazda gitmiyor, yazılımla atılmış imeide gidiyor

yasevcc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bende yurtdışı Xiaomi 11t var birinci sim kapandı IMEI atayımmı atarsam güncelleme alırmı

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Bende yurtdışı Xiaomi 11t var birinci sim kapandı IMEI atayımmı atarsam güncelleme alırmı
11 İçin durum nasıl bilmiyorum ama yakın zamanda telefonu güncellediğim için telefonum kapandı. Tekrar IMEI attırdım ve telefonun yazılımını güncellemeyin dediler. İsterseniz sağlam bir yerde IMEI attırın bundan sonra kafanız rahat olsun. Onlar zaten IMEI atmadan önce en son sürüme güncelleyip veriyorlar.

baran35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Mi 11t var bende güncelleme ekranında ağa bağlanılamıyor diyor.İmeil atanlar kapatmış ayarlardan sanırsam,imeil gitmesin diye.Yazılım olarak atıldı benimkine snapdragon işlemcili olanlara direnç ile müdahale ediyorlar.Android 14 var bendede.

2. simi takınca kalan gün sayısı mesajı geldimi? zaten sene bitiyor 2.simin ömrü yeter,sene başında sıfırlanıyor tekrar kullanırsın 2 sim sonra attırırsın imeil xd

Tegin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar Xiaomi Redmi Note 8 cihazım yurtdışı,imeili olarak kullanıyorum aldığından beri hiç güncelleme yapmadım ve bu durum uygulamalarda günlük kullanımda sorun yaratabiliyor guncelleme yaparsam IMEI gider mi bilgili tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursaniz bu konuda çok sevinirim

Lordboromir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Xiaomi Redmi note 10 s kullanıyorum telefon yurtdışı imei atılmış. Miui 14 geldi güncelleme yapsam imei gider mi yardımcı olur musunuz
Normalde twrp den yapacaktım ama twrp yüklü değil bende. Ota dan nasıl yapacağım
dayı note 10s lerde imei sorunu yok diger xiaomi modellerde oldugu gibi direnç degişim yok imei atılan en kolay telefondur hiçbir sıkıntı olmaz için rahat olsun

Merhaba arkadaşlar Xiaomi Redmi Note 8 cihazım yurtdışı,imeili olarak kullanıyorum aldığından beri hiç güncelleme yapmadım ve bu durum uygulamalarda günlük kullanımda sorun yaratabiliyor guncelleme yaparsam IMEI gider mi bilgili tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursaniz bu konuda çok sevinirim
knk note 8 lerde sıkıntı yok atabilirsin

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
dayı note 10s lerde imei sorunu yok diger xiaomi modellerde oldugu gibi direnç degişim yok imei atılan en kolay telefondur hiçbir sıkıntı olmaz için rahat olsun

Kendim Note 10s kullanıyorum ve yazılım güncellemesi yaptığımda IMEI gitti. Deneyimlemiş biri olarak söylüyorum güncellemeyin. Çok gerekliyse yine IMEI attırmanız gerektiğini bilin.

melihakapln

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Merhaba note 11s te sorun olur mu çift IMEI atıldı?

BowserZ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Note 10s lerde sorun yok diye biliyorum son sürüm kullanıyorum gitmedi

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750
Çoğunlukla gidiyor. Ben yaptım ve gitti. Yukarıda ben kullanıyorum hala diyen bir arkadaş var onada imei sini sorgulamasını tavsiye ederim. 120 gün kullanma hakkın her hat girişi için yani telefonun çift hatlı ise 240 gün kullanabilirsin. Bende 11s var şuan hattım kapandı ikiside. Hiç güncelleme yapma derim.

KS

CrancyLynx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Çoğunlukla gidiyor. Ben yaptım ve gitti. Yukarıda ben kullanıyorum hala diyen bir arkadaş var onada imei sini sorgulamasını tavsiye ederim. 120 gün kullanma hakkın her hat girişi için yani telefonun çift hatlı ise 240 gün kullanabilirsin. Bende 11s var şuan hattım kapandı ikiside. Hiç güncelleme yapma derim.
note 11 de imei gidiyor ben note 10 s kullanıyorum 5 6 ay oldu hala gitmedi imeim duruyor sağlam

qworlq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben yaptım sorun yok. İlk aldığımda 13 güncellemesini yaptım şimdi 14 yaptım sıkıntısız çalışıyor.
Hocam ben 11t kullanıyorum ve mıuı. 14 Güncellemesi Geldi Guncelersem IMEI gider mi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-12-27-21-00-30-913_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2023-12-27-21-00-30-913_com.android.updater.jpg
    134.7 KB · Görüntüleme: 24

feel06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Red mi note 10 S kullanıyorum yukarı bazı kullanıcıların yorumları i okuyarak güncelleme yaptım. Telefon gitti. Citf IMEI atılmıştı. İki sim de iptal. Kimse yapmasin.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Kendim Note 10s kullanıyorum ve yazılım güncellemesi yaptığımda IMEI gitti. Deneyimlemiş biri olarak söylüyorum güncellemeyin. Çok gerekliyse yine IMEI attırmanız gerektiğini bilin.
Red mi note 10 S kullanıyorum yukarı bazı kullanıcıların yorumları i okuyarak güncelleme yaptım. Telefon gitti. Citf IMEI atılmıştı. İki sim de iptal. Kimse yapmasin.
Benim yorumumu okusaydınız keşke. Cihazlarımız bile aynı.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri