İncehesap Coil whine ve wattman hatalı ekran kartı gönderdi

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
Bende Skygate sistem kullanıyorum ve coil whine + wattman sorunları bende de oldu 22.8.2 sürümünü kullanıyorum ve bilgisayarı yeniden başlattığım da asus yazısından siyah ekran da kalıyor sonra kasanın power tuşundan resetlemek zorunda kalıyorum ara sıra driverdan mı kaynaklı anlıyamadım.
forumda birisi 22.5.1 kullanarak wattman sorununu çözmüştü bir deneyin isterseniz.

cnrdll

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
forumda birisi 22.5.1 kullanarak wattman sorununu çözmüştü bir deneyin isterseniz.
22.5.1 sürümün de bu sefer Fortnite sürüm hatası alıyorum 22.2.2 ya da son sürüm yükle diyor ancak 22.2.2 artık eski olduğu için bilgisayarıma yüklenmiyor hata veriyor son sürümde de wattman hataları var 22.6.1 sürümündeydi ilk aldığım da tekrar ona çekerim belki bu amd çok yoruyor gerçekten.

KS

benbaaris

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Bende Skygate sistem kullanıyorum ve coil whine + wattman sorunları bende de oldu 22.8.2 sürümünü kullanıyorum ve bilgisayarı yeniden başlattığım da asus yazısından siyah ekran da kalıyor sonra kasanın power tuşundan resetlemek zorunda kalıyorum ara sıra driverdan mı kaynaklı anlıyamadım.
aga direkt değişim iste benim de öyleydi değiştirdim ve şuan sadece coilwhine var onu da değiştirmeye çalışıyorum

cnrdll

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
aga direkt değişim iste benim de öyleydi değiştirdim ve şuan sadece coilwhine var onu da değiştirmeye çalışıyorum
Coilwhine ben de o kadar sorun olmuyor ya kulaklık taktığım için duyulmuyor. Sadece şu siyah ekran mevzusu çok sıkıntı umarım sen de çözersin.

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
Hocam ben direkt değişim istemiştim ama bugün baktım incehesap direkt iade işlemi başlatmış. Hemen aradım degisim istediğimi belirttim çünkü ben ekran kartını aldığımda piyasada 12-13 k idi şuan ise 10.5'a düşmüş. Ama ben hazır sistemden dolayı 10.5 ya aldığım için iade edersem bir şey değişmeyecek ondan iade yaparlarsw da benim için pek bir şey değişmez . Bu yüzden 3070 almaya çalışacağım üstüne ekleyip
Hocam mesela benimkinde de coil whine var ben degisim istedim ve gönderdim ama itopya iade dedi. Bana sorulmadan iade işlemini başlatabilirler mi yoksa değişim hakkınız yok derler ve ben kartı geri istersem geri mi gönderirler. Çünkü kartı baya düşük fiyattan aldım. İade edilmesini istemem.

KS

benbaaris

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Hocam mesela benimkinde de coil whine var ben degisim istedim ve gönderdim ama itopya iade dedi. Bana sorulmadan iade işlemini başlatabilirler mi yoksa değişim hakkınız yok derler ve ben kartı geri istersem geri mi gönderirler. Çünkü kartı baya düşük fiyattan aldım. İade edilmesini istemem.
Hocam bazen ellerinde o kart stoğu bulunmayınca ya da keyfi olarak iadeye alırlar benimkini öyle yapmışlardı.aradım, değişim istemiştim dedim ben değişim istedim zaten iade isteseydim belirtirdim bunu. hemen değişim olarak kayda geçtiler.bence siz de arayın

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
Hocam bazen ellerinde o kart stoğu bulunmayınca ya da keyfi olarak iadeye alırlar benimkini öyle yapmışlardı.aradım, değişim istemiştim dedim ben değişim istedim zaten iade isteseydim belirtirdim bunu. hemen değişim olarak kayda geçtiler.bence siz de arayın
Tamam hocam tesekkur ederim galiba bende gönderceğim kartı.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri