Fırsat İnceHesap Hesaplı Kasım İndirimleri (Ana Konu)

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
KS

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Benim de pek ümidim yok, amazon 3 lirayı prime indirimi diye övüyor.

Bunlarda da farklı olmayacaktır.
Onu zaten normaldede yapıyor 49.99 yazıyor mesela hepsiburada, amazon hemen ilk sırayı almak için 49.85 yapıyor. Alıştık artık.

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Konuyu, indirim bitene kadar ana konu olması için sabitliyorum.

İndirim bekleyen arkadaşlar da fırsatları kaçırmamak için, konuyu takibe alabilirler.

Herkese iyi forumlar.

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
İndirimler başlayalı neredeyse bir saat oldu.

Gözüme çarpan pek bir şey olmadı.

Sizin, bunda iyi indirim var alınabilir dediğiniz bir şey var mı?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Bırak etkilendiğim bir indirim olmasını, indirim bile yok. 12100f fiyatına 10100f satıyorlar.

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Kör oldum göremiyorum.
İndirim bunun neresinde var acaba bir düşünmem lazım. Kandırmacadan öteye geçememişler gibi gibi.

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
Daha çok bindirim olmuş gerçekten bu sene hiç birşey çıkmayacak belli ki.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Ryzen 5 5600 dün sitesinde 3.100 küsür tl lerdeydi amazon almanya da ise 2.836tl olması lazımdı almayı düşünüyordum, yarın bir bakayım indirmezler mi 3100 den 2600 e filan dedim hayal kırıklığı oldu.
Zaten 2 haftadır hepsine bindirdiler şimdi bindirmeden önce ki fiyatın üstüne indirim altında satış yapıyorlar ne bir denetleme kurumu var ne de denetleyenleri var istedikleri gibi top koşturuyorlar sorsan eski döviz kuruna göre satıyorduk güncel döviz kurundan hesapladık deyip kolayca altından çıkabilirler ama hangi eski döviz kuru :) tey teyy :)

Şimdi şöyle bir şey var gücümüz ikinci eline yetmediği için sıfır alıyoruz artık, sahibinden ve letgo ilanlarında açılmamışına 3.150 tl yazanda var daha yükseği de var aynı fiyata yakın kullanılmış olanda ülkece zıvanadan çıktık.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
İndirimler başlayalı neredeyse bir saat oldu.

Gözüme çarpan pek bir şey olmadı.

Beklendiği gibi yine bir şey yok. Yılbaşından sonra zamlı satmak istediklerinden dolayı muhtemelen. Lens bulurken zorlanıyorum bende. Geçen acil almam gerekti satmıyor kimse.

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Beklendiği gibi yine bir şey yok. Yılbaşından sonra zamlı satmak istediklerinden dolayı muhtemelen. Lens bulurken zorlanıyorum bende. Geçen acil almam gerekti satmıyor kimse.
Memlekette fırsatçılık zirve yaptı zaten biliyorsunuz. Normaldir, doğrudur. Kimse şaşırmıyor bile artık.

Göz için olan lens mi yoksa makine için olanından mı?

KS

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Ekran kartları vardı piyasaya göre düşük fiyatta onları ekledim konuya. Daha önceden bu fiyatlara düşmüştü zaten tekrar düşürmüşler.

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Ekran kartları vardı piyasaya göre düşük fiyatta onları ekledim konuya. Daha önceden bu fiyatlara düşmüştü zaten tekrar düşürmüşler.
Teşekkürler.

Soğutucu tarafında bir şey gelir diye düşündüm ama gelmemiş ya da ben göremedim.

KS

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Teşekkürler.

Soğutucu tarafında bir şey gelir diye düşündüm ama gelmemiş ya da ben göremedim.
Ya aslında piyasaya göre en düşük fiyatları almaya çalışmışlar. Adam corsair rami 506 TL ye satıyor incehesap 499 TL falan yapmış baktığın zaman yine en ucuzu satıyor ama 50 TL 100 TL farklar artık bizi memnun etmiyor. Bir kaç tane ekledim konuya piyasaya göre çok daha düşükler. Böylelerini eklemek lazım. Belki daha sonradan gelebilir ama takip ediyorum zaten.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri