İndirdiğim dosyayı açamıyorum

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
1661924177664.png

Arkadaşlar geçen minecraft optifine indirdim gene böyle oluyor ne indirmem gerek ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
İndirilen yerde ne yazıyor bilmiyorum ama onu oyunun konumundaki dil dosyalarına eklemeniz gerekmiyor mu ?

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam Minecraft yazdınız ama klasör gta5 yama olarak isimlendirilmiş, eğer gta5 için kullanacaksaniz oyun klasörüne atmanız gerekiyor daha önceki yamalar o şekilde çalıştı bende

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Hocam Minecraft yazdınız ama klasör gta5 yama olarak isimlendirilmiş, eğer gta5 için kullanacaksaniz oyun klasörüne atmanız gerekiyor daha önceki yamalar o şekilde çalıştı bende
setup kurulumu var diye biliyorum yanlış mı biliyorum acaba? evet optifine indirdiğim de de aynı şekilde böyle çıkmıştı kafam karıştı acaba setup kurmam için bir dosya mı indirmem gerekiyor diye düşündüm

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
pardon arkadaşlar yokmuş setup kurulumu ben yanlış görmüşüm özür dilerim hepinizden. Peki minecraft optifine indirdiğim de de aynı şekilde çıkıyor onun ama setup kurulumu var onun sebebi nedir?

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
setup kurulumu var diye biliyorum yanlış mı biliyorum acaba? evet optifine indirdiğim de de aynı şekilde böyle çıkmıştı kafam karıştı acaba setup kurmam için bir dosya mı indirmem gerekiyor diye düşündüm
Değişiyor kurulum, alternatif bir siteden deneyin isterseniz temiz bir yama

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri