Soru İnstagram Gizli Hesapları Görme.

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,173
Merhaba Arkadaşlar,

Biraz sapıkça gelecek size de, gençler. İnstagram da gizli hesapları görmek istiyorum. Şüphe ettim bazı şeyler var. Bunun suç olduğunu biliyorum da “Özel Hayatın Gizliliğini İhlal Suçu Oluşturur” V.B şeyler işte sorumluluk tamamen bana aittir.

NOT;
02.07.2024 Tarihin de 11:32 Saate açtığım bu konu sorumluluk tamamen bana ait olmak üzere açmış bulanmaktayım olası bir sıkıntı da, PCHOCASI meçhul değildir.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,169
AeroInsta gibi hileli uygulamalar var ama onlarda basit şeyler ( fotoğraf-hikaye indirme vb.) yapılabiliyor. Gizli hesap görülene denk gelmedim.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,314
Merhaba Arkadaşlar,

Biraz sapıkça gelecek size de, gençler. İnstagram da gizli hesapları görmek istiyorum. Şüphe ettim bazı şeyler var. Bunun suç olduğunu biliyorum da “Özel Hayatın Gizliliğini İhlal Suçu Oluşturur” V.B şeyler işte sorumluluk tamamen bana aittir.

NOT;
02.07.2024 Tarihin de 11:32 Saate açtığım bu konu sorumluluk tamamen bana ait olmak üzere açmış bulanmaktayım olası bir sıkıntı da, PCHOCASI meçhul değildir.
Boyle birsey yok diye biliyorum bende ama mesela bakacaginiz kisinin yakin bi arkadasi varsa onun adini iceren hesap acin takip atin hemen kabul eder ama sonrasinda atma olasiligi yuksek

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri