Intel Dahili Grafik Açma Anakartta Gözükmüyor

omer4297

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
toshiba satellite l755-14w model laptop var i5 560m işlemci dahili grafik ve bi kaç ayar için biosa giriyorum fakat ayarlar yok gizli menü dedikleri bişey varmış dün baya araştırdım fakat kombinasyonların hiçbiri işe yaramadı bilen yada herhangi bir fikri olan arkadaşlar yardım bekliyorum insydeH20 revz 3.5 bios modeli

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Otomatik devreye giriyor olması lazım. Ne için açıp ya da kapatmak istediniz, belki yardımcı olabiliriz.

KS

omer4297

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Otomatik devreye giriyor olması lazım. Ne için açıp ya da kapatmak istediniz, belki yardımcı olabiliriz.
harici gpu dengesiz çalışıyor arada hata verip kapanıyor ekran gidiyor falan deneme yapmak için aktif edecektim fakat biosta seçenek yok windowsta zaten gözükmüyor bios gizli menüde olabileceğini düşündüm fakat açamadım orayı açsak yeter benim için

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Oyun içinde zaten pasif halde oluyor. Direkt kapanmıyor diye biliyorum. Laptopta olurda yaparsanız ekrana görüntü gelmeme ihtimali olacağını düşünüyorum. Harici ekran kartı driver silip yüklemeyi deneyebilirsiniz. Güç ayarlarınızı da kontrol edebilirsiniz.

KS

omer4297

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Oyun içinde zaten pasif halde oluyor. Direkt kapanmıyor diye biliyorum. Laptopta olurda yaparsanız ekrana görüntü gelmeme ihtimali olacağını düşünüyorum. Harici ekran kartı driver silip yüklemeyi deneyebilirsiniz. Güç ayarlarınızı da kontrol edebilirsiniz.
oyun oynanmıyor hocam zaten laptopta gündelik işlerde kullanılıyor çok farketmez yani hangi gpu olduğu biostaki menüyü aktif etmeyi biliyor musunuz ?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
oyun oynanmıyor hocam zaten laptopta gündelik işlerde kullanılıyor çok farketmez yani hangi gpu olduğu biostaki menüyü aktif etmeyi biliyor musunuz ?
Maalesef bilmiyorum. Dediğiniz gibiyse harici gpu direkt devre dışı bırakınca sorun devam etti mi?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri