Interin dibini gorme

fahrettinaga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
arkadaslar simdi ben 90 gb lik bir oyun indiriom saniyede 700 kb gibi bir hizla iniyor ben bu gece sirkette acik biraksam bu oyunu 700kb olarak incek
ama herhangi bir ayar yapabilsek steam daha fazla internet cekmesini istesek gibi bir durum oluyor mu

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Daha fazla internet çekmesini bilemiyorum fakat cheat engine ile hızlı indirme yöntemleri sunuluyor yt de v.s onlara bakabilirsin.

KS

fahrettinaga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
Şuanda iş yerindeyim o yüzden tam anlatamaya bilirim Steam'de sol üstte ki seçeneklerde ayarlar kısmı olması lazım oradan bulabilirsiniz o ayarı indirme veya kütüpahane ayarında olabilir.
eyw hocam baktim orada limitsiz yaziyor sorun ordan kaynakli degil

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
arkadaslar simdi ben 90 gb lik bir oyun indiriom saniyede 700 kb gibi bir hizla iniyor ben bu gece sirkette acik biraksam bu oyunu 700kb olarak incek
ama herhangi bir ayar yapabilsek steam daha fazla internet cekmesini istesek gibi bir durum oluyor mu
Şirkette ki IT uzmanıyla görüşün bu hız da internet bu devirde şirketlerde olmaz onlar portlara göre kısıtlama getiriyor güvenlik açısından da kimse kullanmasın diye dağıtım açısından da . Eğer bir porta atama ya da izin sağlarlarsa hızı kullanırsınız öte ki türlü izinsiz olduğu için zor olur kimse kendini riske atmaz .

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri