Çözüldü İnternet bağlı, no internet yazıyor web tarayıcısına girebiliyorum fakat ea play steam vs'ye giremiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

prokaan78

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
6
1668263646590.png
bu şekilde internet yok görünüyor fakat şuanda hem maç izliyorum hem de bu konuyu paylaşıyorum.Tarayıcılar çalışıyor, ea play steam gibi uygulamalar çalışmıyor. TP-LINK TL-WN722N adaptör taktım lan kablosundan şüphelenip bu sefer o
1668263787791.png
böyle görünüyor. Yine web tarayıcıma girebiliyorum, microsoft teams girebiliyorum spotify vs giriyorum fakat yine aynı şekilde ea play falan girilmiyor. Yabancı kaynaklardan bir sürü çözüm denedim hiçbiri olmadı. Format atmak istemiyorum daha atalı 1 ay olmadı yardım edebilecek birisi yok mu ?

Sorun her gün oluyor. Bazen 3 4 saat sonra kendi kendine düzeliyor ertesi gün yine aynısı oluyor.

KS

prokaan78

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
6
Aşağıdakini dener misin hocam ben aşağıdaki gibi çözdüm.
Aşağıdakini dener misin hocam ben aşağıdaki gibi çözdüm.
sizde bendeki gibi internet yok uyarısı verip sağ altta internet yok işareti var mıydı hocam

KS

prokaan78

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
6
bu arada sadece masaüstü bilgisayarımda var. Laptopumda sorunsuz şu anda

KS

prokaan78

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
6

bu video sorunumu çözdü arkadaşlar. Sorunu yaşayan varsa eğer bunu denesin. Olmazsa şu adımları da deneyebilir

PowerShell commands: Set-NetAdapterAdvancedProperty * -RegistryKeyword "*IPChecksumOffloadIPv4" -RegistryValue 0 Set-NetAdapterAdvancedProperty * -RegistryKeyword "WaitAutoNegComplete" -RegistryValue 0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri