Soru PCH Goat V4 Saat

EnesAkmn1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
İşlemci
14400f
Ekran Kartı
4070
Arkadaşlar PCH GOAT V1-2-3 alan arkadaşlar süreçi nasıl yönettiniz hangi saatte bilgilendiğiniz gibi satın almaya gittiniz?
PCH GOAT V4 alacak arkadaşlar ne yapmayı düşünüyorsunuz hangi saatte hazır olmalıyız?

Ekli dosyalar

• IMG_2450.png
    IMG_2450.png
    2.9 MB · Görüntüleme: 120

Aderal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Valla hocam ben Goat V3’te video yüklendikten sonra baktım parçalar özellikler fiyat muhteşem 15-20 dk içinde mağazaya gittim. Şansıma benim bulunduğum mağazada (Söğütözü) bayağı bir stok vardı sıra olmasına rağmen aldım.

bu sefer yine f/p bir sistem geleceğine emin olduğum için video gelmeden yarım saat önce orda olmayı planlıyorum garanti olması açısından.

KS

EnesAkmn1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Valla hocam ben Goat V3’te video yüklendikten sonra baktım parçalar özellikler fiyat muhteşem 15-20 dk içinde mağazaya gittim. Şansıma benim bulunduğum mağazada (Söğütözü) bayağı bir stok vardı sıra olmasına rağmen aldım.

bu sefer yine f/p bir sistem geleceğine emin olduğum için video gelmeden yarım saat önce orda olmayı planlıyorum garanti olması açısından.
hangi saatlerde computer de olacaksınız?

KS

EnesAkmn1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
6 gibi orada olsan yeterli
yani benim bildiğim mağanıza bağlı stok olmuyor mağaza genelinde stok oluyor kum saati gibi sistemden her birinin aldığında düştüğünü düşünün stok olarak sizin vatan computerden biteceğinden korkmayın vatan computer globali olarak 1000 stok oluyor ülkeden her kes aldıgında tek tek düşüyor sizin varanda 3-5 stok var anlamına gelmiyor bu
eğer o sistemin bileşenleri markaları yok ise sipariş ile getiriyorlar ve sana veriyorlar diye biliyorum kendini bu kadar zorlamana gerek yok bence

Aderal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
yani benim bildiğim mağanıza bağlı stok olmuyor mağaza genelinde stok oluyor kum saati gibi sistemden her birinin aldığında düştüğünü düşünün stok olarak sizin vatan computerden biteceğinden korkmayın vatan computer globali olarak 1000 stok oluyor ülkeden her kes aldıgında tek tek düşüyor sizin varanda 3-5 stok var anlamına gelmiyor bu
eğer o sistemin bileşenleri markaları yok ise sipariş ile getiriyorlar ve sana veriyorlar diye biliyorum kendini bu kadar zorlamana gerek yok bence
mağazalara göre stok dağıtılıyor

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
internet stoğu yine olmayacak değil mi ?

Aderal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Hayır internet stoğu olmuyor goat sistemlerde 1000 mağaza + 100 telefon şeklindeydi

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Hayır internet stoğu olmuyor goat sistemlerde 1000 mağaza + 100 telefon şeklindeydi
İnsta hikayede sürpriz var bı kaç değişiklik var mağazaya hemen gitmeyin diyor internet stoğu olabilir.

alperturgay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Benim yeni haberim oldu bu PCH Goat sistemlerden. Yaşadığım mağaraya yakın Vatan bilgisayar olmadığından mecbur telefondan deneyeceğim şansımı. Biraz zor olacak. Keşke online satış olsa diyeceğim ama o zaman da Vatan bilgisayarın sitesi kilitlenir muhtemelen.

peachez

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Keşke en azından bu son söylediği şeyi biraz açarak paylaşsa, benim düşündüğüm video çıktıktan belli bir saat sonra satışa açılacağı yönünde ama bakalım

lolipop

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Keşke en azından bu son söylediği şeyi biraz açarak paylaşsa, benim düşündüğüm video çıktıktan belli bir saat sonra satışa açılacağı yönünde ama bakalım
O zaman da sıra olur insanlar vatan önünde kim bilir kaç dakika, saat önce

guardiangel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Bence ne olur ne olmaz gidek belkide sürpriz dediği bos birseydir?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri