Soru İnternet Güçlendiriciler Ne Kadar İşe Yarar?

Emirhan52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
Merahaba öncelikle hepinize iyi günler diliyorum yakında bilgisayar alıcam ama aklıma bi anda gece yatarken bir soru takıldı benim oyunlarda pingim çıkarmı acaba diye bizim modem salonda odamda salondan neredeyse 10-15 metre uzaklıkta bizim odada internet neredeyse çok az çekiyor aklıma sinyal güçlendirici geldi ama ne kadar fayda eder bilmiyorum internetimiz fiber olduğu için bir sürü kablo sabitlendi duvara falan o yüzden modemin yerni değiştiremeyiz biraz sıkıntı oyunlarda pingim çıkmayacak bir şekilde internetimi nasıl odaya kadar taşırım yardım ederseniz çok sevinirim

Emirhanbayramf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
108
Normalden bir tık daha iyi bağlanabilirsiniz tabiiki antenli bir güçlendirici ise. Her zaman kablolu kullanım performanslıdır.

KS

Emirhan52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
Antenli dediğiniz nasıl yani bi örnek ürün atabilirmisiniz kusura bakmayın bu konularda çok cahilim

tükenişler

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
256
En iyi çözüm genelde kablo ile bağlanmak oluyor hocam kaliteli bile alsanız ara sıra kopmalar aniden hız düşmeleri falan yaşanabiliyor. +Oda uzak diyorsunuz onunda etkisi olacak büyük ihtimalle güçlendiriciyi telefon vs bağlarsınız kabloyla pc'yi bağlarsınız sorun olmaz.

MEDAXs

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Düşük fiyatlar Pek iş yaptığı söylenemez ciaomi fln a101dw satılan modelleri alacaksanız kuvvetli antenli birşey alın. O zaman baya iş yapıyor.

KS

Emirhan52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
Ac1200 nasıl sizce iş görürmü

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri