İnternet hızı durduk yere acayip fazla arttı

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
1652373454250.png

35 Download 5 Upload paketi olmasına rağmen durduk yere internet bu hızlara çıktı Youtubede 8K Video kasmadan izleniyor arkada forza horizon 5 inmesine rağmen böyle, 900 download olduğu bile oldu, internet sınırsız ama bir ücret felan gelmez değilmi ? valorant 5 dk civarında indi.

Damacan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Ekrandaki sayılar ne pasta mı, yeniyor mu?
Bu arada operatörünüz ney?

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Aman riske girmeyin, telekom şirketini arayıp böyle bir hız aldığınızı belirtin. Söylemezseniz de düzeltirler fakat bunlar bir yerlerden para almaya çok meraklılar.

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
TurkNet'te eğer TurkNet'in altyapısına geçtiyseniz ya da onu kullanıyorsanız sabit fiyattan paket yükseltme yapabiliyorlar buna benzer bir durum olabilir.
Operatörünüzden bilgi almanız daha mantıklı olur.

apollonlykos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
ben 80mbit alırken şu an 400mbit alıyorum ve superonline kullanıyorum. Kimse bana birşey sormadı. Sözleşmedeki fiyattan fazlasını talep edemezler sanırım.

KS

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
ben 80mbit alırken şu an 400mbit alıyorum ve superonline kullanıyorum. Kimse bana birşey sormadı. Sözleşmedeki fiyattan fazlasını talep edemezler sanırım.
Babama söyledim oda aynısını dedi sözleşmeden fazlasını alamazlar, interneti zaten biz kendimiz yükseltmedik durduk yere böyle oldu.

KS

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Modemi kapatıp açtım hala değişen birşey olmadı.

KS

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Müşteri hizmetleriyle konuştuk paketiniz fiber paket, bulunduğunuz yerde fiber altyapı internet hızlandırma çalışmaları olabilir gibi bişey dedi tam hatırlamıyorum bir sıkıntınız yok dedi, inşallah biryerden bilmem kaç bin TL para gelmez :D

Son düzenleme:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
2 Yıllık sözleşme var 140 TL Ödüyoruz sanırım, inşallah gitmez tadını çıkartıyim :D
Sözleşme varsa ödeyeceğiniz parayı yükseltemezler. Diyelim ki yükselttiler ödemeyin mahkemeye verin sizden habersiz hızı yükseltip ödemeyi yükseltmek bildiğiniz çakallık. Sizin lehinize sonuçlanır. Keyfini sürün. :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri