İnternet Kafe İçin

Cyber Janissary

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Arkadaşlar merhaba,

Arkadaşımla beraber ortak bir internet kafe açmayı düşünüyoruz 20 masa şeklinde sadece online oyunlar oynanması yeterli olacak şekilde sistem önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyoruz aklımızda monitör olarak 144 hz 1 ms yeterli diye düşündük ama tabi sizler daha iyi bilirsiniz 240 hz 0.5 ms monitör fiyatı 7000 TL gibi fiyatlardan satıldığını gördük tabi toplu aldığımızda nasıl bir indirim olur bilmiyoruz ama genel olarak sadece online oyunların oynanacağı e spor merkezi tarzında bir kafe açacağız valorant cs go league of legends pubg vs onlara göre yüksek fps verecek bizide fiyat olarak çok üzmeyecek sistem tavsiyelerinizi bekliyoruz ortalama bütçemiz 500.000 TL

Moderatörün son düzenlenenleri:

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,301
Fiyatlandırma olarak kategorilere ayır bence atıyorum elite masa olsun saatlik 25tl diyelim bunun gibi olabilir

B.D

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
55

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,301
Hocamın dediği gibi olabilir başlangıçta bence 144 hz başlayın elit masa yaparsanızda 240hz alın ama elit masa seçerlermi pek bilemem

Bronz Gold platinium vs diye ayırıyorlar büyük internet cafeler de saatlik ücretleri farklı oluyor ekstra yiyecek içecek de oluyor hatta sigara içmleri için dışarıda masa sandalye mükemmel olur ben internet cafe açsam kafamda deli projeler varda işte 😃

• Sevmek
Reactions: B.D

B.D

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
55
Ben elazığda yaşıyorum hem 144 hz lik monitör olan internet cafeye gittim hemde 240 hz lik monitör olan internet cafeye gittim ben pek bir fark göremedim açıkçası bence başlangıç olarak malliyettende kısmak için 144hz iyidir

KS

Cyber Janissary

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Ben elazığda yaşıyorum hem 144 hz lik monitör olan internet cafeye gittim hemde 240 hz lik monitör olan internet cafeye gittim ben pek bir fark göremedim açıkçası bence başlangıç olarak malliyettende kısmak için 144hz iyidir
teşekkür ederim peki sistem olarak ne tavsiye edersin yazdığım oyunlar için mesela 144 hz monitör var çocuk 144 fps altında fps almasın istiyoruz

Bronz Gold platinium vs diye ayırıyorlar büyük internet cafeler de saatlik ücretleri farklı oluyor ekstra yiyecek içecek de oluyor hatta sigara içmleri için dışarıda masa sandalye mükemmel olur ben internet cafe açsam kafamda deli projeler varda işte 😃
hocam adamlar öyle bi kafe yapmış ki sıra beklerken bilardo felan oynuyorsun böyle box makinesi koymuş çok deli şeyler var

B.D

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
55
teşekkür ederim peki sistem olarak ne tavsiye edersin yazdığım oyunlar için mesela 144 hz monitör var çocuk 144 fps altında fps almasın istiyoruz
Sanırım almamasını istiyoruz yazmak istediniz rtx 3060 ve r5 5600 5500 veya i3 12100f li sistemlere bakabilirsiniz

Piyasanın en ucuzlarına bakın hepsi aynı performansı verir bakın

Monitör olarakta bu

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri