İnternet sıkıntısı lütfen yardım

KS

Burak Ulaşoğlu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Üzgünüm pek yardımcı olamadım. Ama denediğinde yaz sorun neymiş bizde öğrenelim.

Hocam arkadaştan hala flashı alamadım formatlayamadım sıfırdan ama setupla win 7 geçtim sıfırdan atmadım ama denemek için geçtim. Anakart sitesinden sürücüyü indiriyorum kurarken böyle oluyor kafayı yicem ne yapmam lazım

0ErZrL.png

OoalaA.png

Enes Değirmenci' Alıntı:
Burak Ulaşoğlu' Alıntı:
Anakart modeli: G31M S2L

hocam orda mısınız?

kusura bakmayın hocam hastalığımdan dolayı hastanedeydim geri dönüş sağlayamadım

Geçmiş olsun hocam yaptığım yanıta bakar mısınız hala sorunum çözülmedi kafayı yicem

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Donanım ve sürücü uyumsuzluğu hatası bu kullandığın Driver doğrumu eğer doğru olduğundan eminsen Format neden olmuştur bileşenleri kurmana. Düzgün bir şekilde temiz format atmadan yardımcı olamam çünki her sorunun ilk sebebi format olabilir boşa kürek çekmek gibi bişi bu. Sorunlu sistemini temiz format ile temizleyip sonrasında oluşan hataları çözelim.

KS

Burak Ulaşoğlu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Donanım ve sürücü uyumsuzluğu hatası bu kullandığın Driver doğrumu eğer doğru olduğundan eminsen Format neden olmuştur bileşenleri kurmana. Düzgün bir şekilde temiz format atmadan yardımcı olamam çünki her sorunun ilk sebebi format olabilir boşa kürek çekmek gibi bişi bu. Sorunlu sistemini temiz format ile temizleyip sonrasında oluşan hataları çözelim.

Haklısınız hocam belkide tek sorun sıfırdan format atmaktır flashı getirecek inş arkadaş bir daha vermeyeceğim :D

KS

Burak Ulaşoğlu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:

Hocam sorunu çözdüm kendi aptallığım yüzünden uğraştırdım kusura bakma Biostan onboard lan diye bir şey vardı onu disabled yapmıştım enable yaptım düzeldi uğraştırdım kusura bakma.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri