Yardım İnternete Nasıl Bağlanacam

talhatamar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Arkadaşlar yeni sistemim var anakartta wifi özelliği var ama bağlanmıyor bi ayarını falan mı açmam lazım ne yapmam lazım internette uzakta kablo çekemem yardım edin

MSI B550m pro vhd wifi anakartım

Ekli dosyalar

• IMG_1328.jpeg
    IMG_1328.jpeg
    2.8 MB · Görüntüleme: 14
KS

talhatamar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Hocam driver'ı telefondan indirip bilgisayara kablo ile atabilirsiniz. Sonra indirdiğiniz driver'ı kurmanız yeterli olacaktır.
Aynen öyle yaptım başka forum sitesinde öyle söylediler yinede yanıtın için teşekkür ederim

KS

talhatamar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Başka forum he. Ayıp be 😁😁
İşimi sağlama alıyorum 😁😁 ama burda bazen cevap vermiyorlar bende hepsine yazıyorum garanti olanı yapıyorum sonucta acemiyiz
Mesela biosu güncellemeye çalıştım flashı taktım ama güncelleme yerinde gözükmedi onun sorunu ne olabilir biliyormusun?

ahmetv2

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
85
İşimi sağlama alıyorum 😁😁 ama burda bazen cevap vermiyorlar bende hepsine yazıyorum garanti olanı yapıyorum sonucta acemiyiz
Mesela biosu güncellemeye çalıştım flashı taktım ama güncelleme yerinde gözükmedi onun sorunu ne olabilir biliyormusun?
Hocam bios güncellemesi için flash'a attığınız dosyanın uzantısı önemli. Nasıl bir indirme bilmiyorum ama .zip olarak iniyorsa hem .zip hem de klasör şeklinde olarak atmanızı öneririm. Anakartınız hangisini algılarsa o şekilde güncellersiniz.

KS

talhatamar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Hocam bios güncellemesi için flash'a attığınız dosyanın uzantısı önemli. Nasıl bir indirme bilmiyorum ama .zip olarak iniyorsa hem .zip hem de klasör şeklinde olarak atmanızı öneririm. Anakartınız hangisini algılarsa o şekilde güncellersiniz.
İçindeki dosyayı ayrı bir şekilde attım flasha hallettim sağol

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri