Iphone 12 Vs Yurtdışı Iphone 15

POLAT ALEMDAR_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Bütçem maksimum 27k ya kadar çıkıyor, yurt içi alınırsa iPhone 12 yurt dışı alınırsa düz 15 geliyor sanırım. Ne alınmalı? Sizin tavsiyeniz nedir?

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
132
12 eskidi artık yeni her türlü dahja makbul olur bende 12 pm kullanıyorum çok batarya yetersiz kalıyor artık

KS

POLAT ALEMDAR_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
324
12 eskidi artık yeni her türlü dahja makbul olur bende 12 pm kullanıyorum çok batarya yetersiz kalıyor artık
Peki yurtdışı alırken nasıl güveneceğim?

Iphone alınmamalı tabii ki de 😃
Hocam, benim telefondan beklentim beni oyunlarda uçurması veya 100x zoom yapması değil. Uzun seneler akıcı kullandırması, sosyal medyada farkını belli etmesi ve ileride sattığımda zarar değil de kar ile satması.

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
132

Hocam, benim telefondan beklentim beni oyunlarda uçurması veya 100x zoom yapması değil. Uzun seneler akıcı kullandırması, sosyal medyada farkını belli etmesi ve ileride sattığımda zarar değil de kar ile satması.
yurtdışı konusunda bilgili değilim size bir şey diyemiyeceğim en iyisi her zaman yurtiçi

KS

POLAT ALEMDAR_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
324
yurtdışı konusunda bilgili değilim size bir şey diyemiyeceğim en iyisi her zaman yurtiçi
Önümde 3 seçenek var zaten,
1. Yurtiçi iPhone 12.
2. Yurtdışı 13 pro/ Max.
3. Yurtdışı iPhone 15.
Bunları özellik olarak sıralayacak olursak.
2 > 3 >1 oluyor fakat 13 Pro veya Max'lerde 0 yok, hep ikinci el bulunuyor. 15'lerde ise klasik yurt dışı tantanası, ben de şu anda en mantıklısının yurt içi olduğunu düşünüyorum.

wooserr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35

Nothing phone'lara göz atabilirsin, gayet akıcılardır.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri