Iphone 15 Pro Max Panic Full Hatası ?

Recpyksll

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Telefonu yeni aldım aldıktan 2 ay sonra tam kilit ekranında face ıd beni görecekken bende parola yazmaya çalıştığımda kapandı ama sim şifresi istemeden açıldı yani reset attı hatalara baktım panic full hatası yazıyordu.. 13 gün geçti aradan şimdi 2. Kez aynı şekil tam face ıd okurken bende şifreyi yazmaya çalıştım yine kapandı kendi kendine açıldı sim kartı şifresi istemedi ne sıkıntı olabilir

Ekli dosyalar

• IMG_0173.jpeg
    IMG_0173.jpeg
    2.3 MB · Görüntüleme: 4
  • IMG_0172.jpeg
    IMG_0172.jpeg
    2.3 MB · Görüntüleme: 4

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,097
Telefonu yeni aldım aldıktan 2 ay sonra tam kilit ekranında face ıd beni görecekken bende parola yazmaya çalıştığımda kapandı ama sim şifresi istemeden açıldı yani reset attı hatalara baktım panic full hatası yazıyordu.. 13 gün geçti aradan şimdi 2. Kez aynı şekil tam face ıd okurken bende şifreyi yazmaya çalıştım yine kapandı kendi kendine açıldı sim kartı şifresi istemedi ne sıkıntı olabilir
Kernel yapisinda sorun var gibi goeunuyor y.d mi urun?

KS

Recpyksll

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kernel yapisinda sorun var gibi goeunuyor y.d mi urun?
Evet yd orijinal Avrupa ürünü 1 yıl garantili sorun yazılımsal mıdır eğer yazılımsal ise ne yapmam gerek? daha yeni güncelleme geldi yani ben yeni fark ettim güncelledim 17.4.1 güncelledim ard ardına olan bir olayda değil 13 gün geçti yine aynı yerde kilit ekranı açılırken reset attı kendine

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,097
Evet yd orijinal Avrupa ürünü 1 yıl garantili sorun yazılımsal mıdır eğer yazılımsal ise ne yapmam gerek? daha yeni güncelleme geldi yani ben yeni fark ettim güncelledim 17.4.1 güncelledim ard ardına olan bir olayda değil 13 gün geçti yine aynı yerde kilit ekranı açılırken reset attı kendine
Yani en iyisi garantiye gondermek olur sorun yazilimsal gibi duruyor

KS

Recpyksll

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yani en iyisi garantiye gondermek olur sorun yazilimsal gibi duruyor
Kayıtlı değil ama Avrupa ürünü garantiden yararlanamıyorum değilmi? Şöyle bir şeyde var soruyorum yani ben Yeni güncelledim ve telefonu alalı hiç telefonu full kapatıp bekleyip geri açmamıştım şimdi full kapatıp 15 dakka bekledim geri açtım ve tüm uygulamaları güncelledim acaba bir daha yapacak mı beklemelimiyim?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri