İş Bilgisayarı Arıyorum Bütçe Max 8-10 Bin TL

klonsvar181

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Dostlar selam muhasebe için e-fatura işlemlerini hızlı bir şekilde donma ve kasma yapmadan halledebilecek; beni uzunca bir süre götürebilecek bir sistem arıyorum. Oyun vesaire oynanmayacak sadece iş için kullanılacak. Hazır APU sistemleri düşünmüştüm. Yardımcı olursanız sevinirim.

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
130
Dostlar selam muhasebe için e-fatura işlemlerini hızlı bir şekilde donma ve kasma yapmadan halledebilecek; beni uzunca bir süre götürebilecek bir sistem arıyorum. Oyun vesaire oynanmayacak sadece iş için kullanılacak. Hazır APU sistemleri düşünmüştüm. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bulabiliceğimin En İyisi Buydu

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
649
kendin toplayıp windows kurabilir misin? youtube da cokca rehber var. yapabilirim dersen ayrı ayrı parcalar atayım daha uyguna gelıyorsa

KS

klonsvar181

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
kendin toplayıp windows kurabilir misin? youtube da cokca rehber var. yapabilirim dersen ayrı ayrı parcalar atayım daha uyguna gelıyorsa
Kurabilirim hocam. Aciliyetim olduğundan dolayı hazır sistem bakıyordum. Parçalar geç gelir diye endişem var. Onun dışında hazır sistemlerden çok daha uyguna toplayabilirsek ayrı ayrı alabilirim neden olmasın.

KS

klonsvar181

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4

x2

Topladığım sistem bu şekilde hocam hepsi 8712₺ tutuyor.

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
649
selamlar hocam ancak zaman bulabildim kusra bakmayın. @klonsvar181

sistem:
-kasa+psu: normal fiyatı 893TL

-anakart: normal fiyatı 1823TL

-işlemci: normal fiyatı 3990TL / NAYS ile alımda 3740TL

-2 adet ram : normal fiyatı 1020TL

-ssd: normal fiyat 600 tl

TOPLAM 8076TL

Not: isteğe bağlı single 8 gb ram alıp 7566 TL'ye alabilirsiniz.

Not2: NAYS iş bankasının mobil uygulamasıdır. e ticaret işlemlerinde NAYS kullandığınızda aldığınız ürünün %10luk tutarı hesabınıza geri ödeniyor. bu ödeme aylık 250 TL ile sınırlı. google playden indirip tc no ile üyelik acıyorsun ve hemen kullanmaya başlayabilirsin. kampanyalar kısmından detaylarıda öğrenebilirsiniz hocam.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri