Isinma Problemi

hiraburak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhabalar yeni bir kasa topladim gunlerdir de kullaniyorum hic bir problem yoktu bungun bi 30 dk kullandiktan sonra ekran kartimon anormal derecede iaindigini fark ettim  ustune sivi sogutmam olmasina ragmen islemci uzerinde ki sogutucu kapagida anormal duzeyde sicak geldi bana bu kadar strese neden girdi bu parcalar bilemedim 2060 rtx msi ekran kartim i5 8400 islemcim adi budu foreat oynuyordum 30 dk da bole  olmasi beni endiselendirdi

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Eğer pompa ve fan ayarı yaptıysanız bu neden olabilir. İşlemcide OC olmuyor ama Ekran kartına yaptıysanız onun biraz daha ısınması doğal olur yaptıysanız tabi. Eğer bu donanımlara arka planda ekstra bir yük bindiyse ki virüs yada başka bir yazılım buna neden olabilir buda sebep olabilir. Oyun içinden MSI afterburner ile sıcaklık değerlerinizi gösteren SS atarmısınız.

KS

hiraburak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Net yok suanda afterburner indiremiyorum ama tekrar bi kullanayim bakalim pcyi bu durum tekrar ederse halletmeye calisalim flasla falan kurayim programi
hiraburak' Alıntı:
Merhabalar yeni bir kasa topladim gunlerdir de kullaniyorum hic bir problem yoktu bungun bi 30 dk kullandiktan sonra ekran kartimon anormal derecede iaindigini fark ettim  ustune sivi sogutmam olmasina ragmen islemci uzerinde ki sogutucu kapagida anormal duzeyde sicak geldi bana bu kadar strese neden girdi bu parcalar bilemedim 2060 rtx msi ekran kartim i5 8400 islemcim adi budu foreat oynuyordum 30 dk da bole  olmasi beni endiselendirdi

tknservis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
www.ankaralaptoptamiri.net

www.ankaralaptoptamiri.net

Garanti süresi bitmiş veya kullanıcı hataları sonucu oluşan problemlerinize çözümler buluyoruz. Laptoplarınızda oluşabilecek anakart sorunu, ekran kartı sorunu, ekran kırılmaları, kasa kırılması, chipset sorunları, klavye değişimi, harddisk değiştirme gibi işlemleri garantili olarak yapıyoruz. Teknik ekip ve ekipmanlarımız ile kısa süre içinde işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Her marka model laptoplara hizmet veriyoruz. 15 yılı aşkın süredir bu tür sorunlarınıza çözümler sunuyoruz. Gelen laptopları ücretsiz tespit işlemi yaptıktan sonra fiyat ve süreç ile ilgili bilgi verip işlemlerimize devam ediyoruz. İşlemleri kendi bünyemizde BGA cihazı kullanarak yapıyoruz. Batarya ve şarj aleti satışımızda mevcuttur. Ekran değişim işlemlerini 1 saat içinde yapıp teslim ediyoruz. Değişim yapılan ürünlere 1 yıl garanti veriyoruz. Kasa tamiri gerektiren işlemleri kesinlikle yapıştırma yapmadan tamir ediyoruz. Bu konuda kendimize güveniyoruz. Daha fazla bilgi almak için 0312 431 01 44

Bayındır-1 Sokak No: 22/8 – Kızılay / ANKARA

Tel: 0312 431 01 44
Tel: 0312 431 01 45
Faks : 0312 431 01 43

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri