İşletim sistemi önerileri ve nedenleri

Hangi işletim sistemini tavsiye edersiniz.

• Windows 8.1

Kullanılan: 0 0.0%
  • Windows 8

• Windows XP

• Lunix

• Debian

• Ubuntu

• Kullanılan toplam oy
    3
E

expert

Guest
Merhaba arkadaşlar şimdi ki konumuz işletim sistemi kurmak isteyen birine tavsiyede bulunurken 
size NEDEN BU SÜRÜMÜ KURMALIYIM sorusu 
geldiğinde verdiğiniz cevaplar nelerdir.
Güncel hayatta en çok kullanılanları ankete ekliyorum tavsiyeniz üzerine ekleme yapabilirim.
Ankette ki şıkları seçip nedenini de belirtirseniz sevinirim bu sayede sistem kurmak isteyen arkadaşlar 
da bilinçlenmiş olur.
TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,201
Windows 7 her zaman tercihim oldu. Uygulamalarda, oyunlarda veya programlarda en sorunsuz kullandığım windows sürümü olduğu için Windows 7 kullanmaya devam ediyorum. Windows 8 ve 10'da kullandım ancak arayüz ve bazı uygulamalarda verdiği hata, ayrıca oyunlardaki ping sorunu nedeni ile kullanmamaya özen gösteriyorum..

KS
E

expert

Guest
güzel hocam bayağı kullandım w7 yi

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
kesinlikle 10. En güncel ve bana kalırsa en kullanışlı olanı. ileriye dönük yeni sistemlerin tamamı 10 entegre çıkmak zorunda ötesi de yok 10 max. 7 kullnmaya başlayınca ne acayip demiştik xp istemiştik sonar ne oldu hala win 7 kullanıyoruz. 8 zaten yarım bir windows surumu bence ben kullandım açıkcası ama tam değil gibiydi retro arayüzü özelleştirip normal başlat menüsü gibi ayarlardım hep. büyük büyük şeyler koymaz gereksiz herşeyi kaldırırdım ekrandan. 10 çıkınca yükledim ve çok memnun kaldım özellikle kişiselleştirince menüyü vs tam istediğim gibi oldu. Alışmak gerekiyor sadece

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri