Soru İtopya Fazlasıyla Güvenilir Bir Sitemi ?

Yloxia

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba beyler itopya güvenilir bir sitemi beni uzebilme ihtimalleri varmı yoksa tamamen güvenilir ve uzmezlermi merak ediyorum birşey alırsam başıma kötü bişey gelebilir mi onlar tarafından?

ednahmet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
İtopya güvenilir bir firma lakin teknoloji nasip kısmet işi ama probleminiz olduğunda çözebiliyorsunuz itopyayla bir kere öyle bir problem yaşadım çözmüşlerdi sağolsunlar.

KS

Yloxia

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İtopya güvenilir bir firma lakin teknoloji nasip kısmet işi ama probleminiz olduğunda çözebiliyorsunuz itopyayla bir kere öyle bir problem yaşadım çözmüşlerdi sağolsunlar.
Teşekkür ederim sağolun

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Merhaba beyler itopya güvenilir bir sitemi beni uzebilme ihtimalleri varmı yoksa tamamen güvenilir ve uzmezlermi merak ediyorum birşey alırsam başıma kötü bişey gelebilir mi onlar tarafından?
Güvenilir bir site ama sorun yaşadığında çokta iyi denilemez. Para iadesi değişim ile değilde çoğunlukla tamir ile işi çözmeye çalışıyorlar.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,634
site güvenilir , sistem alacaksan ordan almanızı tavsiye etmem

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Güvenilir sitedir hocam. İnternete güvenmiyorsanız mağazalarına da gidebilirsiniz

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Güvenilirlik konusunda sıkıntı yok ama sistem alacaksanız danışmadan almayın. Kendi sistemleri genelde kötü oluyor bazen kampanyalı sistemleri alınabilir oluyor gerisi pahalı.

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
güvenilir. eğer gaminggende aradığınızı bulabiliyorsanız orayı da tavsiye edebilirim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri